CS:GO'da Hesap Sıfırlanabilir Mi?

melisayineuzgun

Femtopat
Selam arkadaşlar Steam CS:GO'da kuzenime verdim hesabı, oynasın diye. Hesapta bayağı kasmış ve ben oyuna girersem benden üst seviye adamlarla oynamak zorunda kalacağım. Oyun içi sıfırlama ya da CS'de oyun içi yeni hesap oluşturma gibi bir şey olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, öyle bir şey yok ama bir süre rekabetçi oynamazsan ligin sıfırlanıyor o zaman sıfırlanır. Ligin sıfırlandığında oyuna girersen büyük ihtimalle eski ligine göre adamlarla eşleştirme yapabilir.

Selam arkadaşlar Steam CS:GO'da kuzenime verdim hesabı, oynasın diye. Hesapta bayağı kasmış ve ben oyuna girersem benden üst seviye adamlarla oynamak zorunda kalacağım. Oyun içi sıfırlama ya da CS'de oyun içi yeni hesap oluşturma gibi bir şey olabilir mi?

Hayır, öyle bir şey yok.

Maalesef yok. 28 gün rekabetçi girmez iseniz, rekabetçi seviyeniz silinecektir. Ama tekrar oynadığınızda, muhtemelen eski seviyenize yakın bir seviye sahibi olacaksınız. Mesela hesap keleş rütbesine sahip ise, nova 3 ya da 4 olarak yeni seviye açılabilir.

Overwatch ban yiyerek sıfırlatabilirsiniz. iyi günler.

Hayır, öyle bir şey yok ama bir süre rekabetçi oynamazsan ligin sıfırlanıyor o zaman sıfırlanır. Ligin sıfırlandığında oyuna girersen büyük ihtimalle eski ligine göre adamlarla eşleştirme yapabilir.
Öyle de lig sıfırlanıyor sayılmaz. En son rankın MGE ise örneğin DMG ve MG2 aralığında oyuncular gelecektir.

Oyunu Steam hesabından tamamen kaldırıp yeniden alma durumu var ama bu sefer de seçkin hesap sıkıntısı yaşanabilir. Boşu boşuna para ödemek zorunda kalır veya 21. seviyeye kadar kasmaya çalışırsınız.

2 hafta kadar sonra yetenek gurubu siliniyor. Silindikten sonra girilen ilk maçta eski seviyeye denk eşleştirme yapıp sizi sınıyor. Birkaç maç kaybedip sonra kazandığınızda sizi daha düşük bir seviyeye atacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı