CS:GO'da heyecanlanıyorum

SLAYER15

Hectopat
CS:GO'da bugün arkadaşlarımla 5V5 attık aimlock gibiydim. Şaka yapmıyorum cidden aimlock gibi oynadım. Bıçak falan da attım. Ama rekabetçi girdiğimde oynuyorum ilk başta ama sonra eğer birisi ölürse beni izliyor olabilir kötü oynarsam bir şey der diye heyecanlanıyorum. Ve heyecandan çoğu zaman adam vuramıyorum. Yine 20-25 kill alıyorum ama eğer heyecanlanmasam çok daha iyi oynayabilirim. CS:GO'yu bırak demezseniz sevinirim. Genelde de heyecanlanıyorum. Bir şey oluyor hemen heyecanlanıyorum veya oyunda birisi beni izliyor heyecanlanıyorum. Nasıl yenebilirim bu heyecan sorununu? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

CS:GO'da bugün arkadaşlarımla 5V5 attık aimlock gibiydim. Şaka yapmıyorum cidden aimlock gibi oynadım. Bıçak falan da attım. Ama rekabetçi girdiğimde oynuyorum ilk başta ama sonra eğer birisi ölürse beni izliyor olabilir kötü oynarsam bir şey der diye heyecanlanıyorum. Ve heyecandan çoğu zaman adam vuramıyorum. Yine 20-25 kill alıyorum ama eğer heyecanlanmasam çok daha iyi oynayabilirim. CS:GO'yu bırak demezseniz sevinirim. Genelde de heyecanlanıyorum. Bir şey oluyor hemen heyecanlanıyorum veya oyunda birisi beni izliyor heyecanlanıyorum. Nasıl yenebilirim bu heyecan sorununu? Yardımcı olan herkese teşekkürler.
Üstad Guy-Sensesi şöyle bir şey demişti "Gerginliğini yenmek yerine gerginliğini kabullen" gerginlik yerine heyecan da geçerli olur :D. Gergin haline alış sen o kişisin çünkü.

Maalesef bende de bu sıkıntı vardı. Heyecandan ellerim titriyor, nişan alamıyordum. Zamanla geçiyor.

Dostum adam kötü oynadığını görse ne olacak? En fazla sana haraket eden sözler söyleyebilir, ve insanları bence bu kadar takmamalısın, yani şunu yaparsam şu şöyle düşünür/görür vs. gibi.

Son düzenleme:
İnsanların olumsuz eleştirilerine kulak astığınız sürece online oyunlar sizin için bir işkenceye dönüşecektir. Emin olun sizi eleştiren kişi sizden daha iyi oynamıyor oyunu. İyi oyuncular genelde insanları eleştirmezler çünkü bu hem takımın moralini düşürür hem de maçın kaybedilmesine yol açar.

Derecenizi bilmiyorum ancak düşükse insanları susturmaktan çekinmeyin. Baktınız info vermiyor, boş konuşuyor veya anlamadığınız bir dilde konuşuyor susturun gitsin.

Benim de oyuna ilk başladığım zamanlarda vardı artık kimseyi takmıyorum kötü oynuyorsam kötü oynarım başkalarının lafını takma zevk alarak oyna.

Bana da Rainbow Six Siege oynarken oluyor. Takımda tek ölmeyen ben olunca heyecanlanmaya başlıyorum ellerim titriyor, terliyor. Titrediği için karşıma adam çıktığında adamın her yeri delik deşik oluyor çünkü elimi titreterek her yerine mermi atıyorum. Sonra genelde ölüyorum ama 😃. Nasıl geçer bu durum bilmiyorum ama fazla kafaya takma bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı