CS:GO'da hile kullanmadığım halde VAC ban yedim

Utku3546

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. 2016 tarihinden beri CS:GO oynamaktayım. Geçen günlerde rekabetçi maçlarda hileler çok arttığı için competitive maçlar yerine yoldaş maçları tercih ettim. Rekabetçi rankım Supreme fakat yoldaş rankım çift keleş, her oyuna girdiğimde klasik olarak rankları soruyorum karşı tarafın, verdiği cevaplar ise genellikle nova. Bu soruyu takım arkadaşlarıma sorduğum zaman Silver olduğunu söylüyorlar. Elo farkından dolayı iyi oynadığım için report yiyip VAC ban yedim. Elimde report yediğim yoldaş maçlarının videoları var, ilerleyen zamanda YouTube üzerinden yayınlayacağım için stok gibi bir şeyler yapıyordum kendimce. Steam üzerinde durum izah ettiğimde geri dönüş alamadım. Bu konu hakkında nasıl yardım alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel dostum, Overwatch yeseydin oyun yasaklaması alırdın. Senin aldığın VAC, belli ki sen açmışsın veya bir başkası haberin yokken açmış. Aynı zamanda şu oyuna yeni gelen güncelleme için bazı ayarlar oynanılıyor, lobinin arkaplanını simsiyah yapmak gibi. Onlar da yasak diye biliyorum, sonuçta oyun dosyalarına müdahale ediliyor. Belki de ondan yemişsindir. Pek Steam'e yazmak ile uğraşma, bir wave yok ortada. Haliyle o ban kalkmaz.

Böyle bir şey olacağına inanmıyorum. VAC ban reportlanınca yenmez. VAC, arkadaki hile programın tespit edilince yersin. Ama eğer cidden haksız yere yediysen işin çok zor. O ban kalkmaz maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dediğim gibi hile ile oynamadım. CS saatim de yüksek, rozetlerim de var ve ayrıca Prime Acc. Elimde çektiğim videolar da mevcut yani bu konu hakkında sizden yardım istiyorum. Bakma imkanları varsa gelip tüm bilgisayarımı inceleyebilirler. Yaklaşık 400-500TL'lik envanterim de vardı bu hesabın içinde ve hiç Trust faktör uyarısı falan almadım. Nasıl olabiliyor böyle bir şey?
Konuyu araştırdığım zaman Anomaly diye bir Youtuber'in başına da gelmiş.

Arkadaşlar dediğim gibi hile ile oynamadım cs saatimde yüksek rozetlerimde var ayrıca prime acc.
Elimde çektiğim videolarda mevcut yani bu konu hakkında sizden yardım istiyorum bakma imkanları varsa gelip tüm bilgisayarımı inceleyebilirler.Yaklaşık 400-500tl lik envanterim de vardı bu hesabın içinde ve hiç trust faktör uyarısı falan almadım nasıl olabiliyor böyle birşey
konuyu araştırdığım zaman anomaly diye bir youtuberin başınada gelmiş.
Aynı zamanda Stache!'nın başına da gelmişti. Ama o ispatlayınca kalkmış banı.

Overwatch üzerinden ban yedim ve ciddi ciddi kanıtlarım var. Yani cidden hiç anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı