CS:GO'da hile kullanmadığım halde VAC ban yedim

Enes36

Hectopat
Görselde görüldüğü gibi VAC yedim. Hile kullanmadığım halde bu şekilde oldu. Yaklaşık 3 haftadır güven faktörüm düşmüştü ve bunu düzeltmek için "[email protected]" adresine mail atıyordum sürekli hile kullanıp ban yesem tamam diyeceğim fakat hile kullanmadığım halde ban yiyorum ve ban yemeden önce de güven faktörüm anlamsız bir şekilde düşüyor. Oyunu oynadığım arkadaşlarımın da güven faktörleri yüksek ve hile kullanmıyorlardı. Ben güven faktörüm düşükken yükselsin diye sürekli oynuyordum ve takımıma ve karşı takıma hile geliyordu ve bariz bir şekilde hileleri belli ediyorlardı ve reportluyordum ama ben nasıl ban yediğimi henüz anlamış değilim. Lütfen bilgili bir kişi yardımcı olsun. Hesabın içinde de 212 lira para ve 115 liralık skin var.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    34,2 KB · Görüntüleme: 489
Son düzenleme:
"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır."

Eger hatali bir yasaklama verilmisse yukarida da yazdigi gibi otomatik olarak kaldirilir. Kaldirilmayacak olursa da hata olmadigindan emin olabilirsiniz.

Görselde görüldüğü gibi VAC yedim. Hile kullanmadığım halde bu şekilde oldu. Yaklaşık 3 haftadır güven faktörüm düşmüştü ve bunu düzeltmek için "[email protected]" adresine mail atıyordum sürekli hile kullanıp ban yesem tamam diyeceğim fakat hile kullanmadığım halde ban yiyorum ve ban yemeden önce de güven faktörüm anlamsız bir şekilde düşüyor. Oyunu oynadığım arkadaşlarımın da güven faktörleri yüksek ve hile kullanmıyorlardı. Ben güven faktörüm düşükken yükselsin diye sürekli oynuyordum ve takımıma ve karşı takıma hile geliyordu ve bariz bir şekilde hileleri belli ediyorlardı ve reportluyordum ama ben nasıl ban yediğimi henüz anlamış değilim. Lütfen bilgili bir kişi yardımcı olsun.
OW ban ise acilma ihtimali var ama VAC acilmiyor diye biliyorum.

Ben pek haksız olduğunu düşünmüyorum. Eğer haksızsa otomatik açılır zaten. Bu arada şu sıralar böyle çok konu açılıyor ban dalgası falan mı var acaba?

Rütben neydi? Eğer bilgisayarında virüs tarzı şeyler varsa VAC bunu hile olarak algılamış olabilir ve rapor edilmekten dolayı ban yemiş olabilirsin. Hilesiz olduğunu iyice incelediklerinde kaldırırlar yüksek ihtimalle.

Rütben neydi? Eğer bilgisayarında virüs tarzı şeyler varsa VAC bunu hile olarak algılamış olabilir ve rapor edilmekten dolayı ban yemiş olabilirsin. Hilesiz olduğunu iyice incelediklerinde kaldırırlar yüksek ihtimalle.

Rütbem çift keleşin bir altıydı. Windows 10 işletim sistemim ve güvenlik tamamen açık bir şekilde. Dediğiniz gibi birkaç kişi bana dedi ki otomatik report sitelerine vermiş olabilirler. Report sayından ban yemiş olabilirsin falan dendi. Anlamadığım şu ki küfür de etmek istemiyorum bu adil olmayan sistem hile kullananlara bir şey yapmıyor ama başkalarına çalışıyor.

virüs tarzı şeyler varsa VAC bunu hile olarak algılamış olabilir ve rapor edilmekten dolayı ban yemiş olabilirsin.

Virüsler VAC yasaklamasina sebep olmaz. VAC sisteminin tetiklenmesi icin direkt olarak oyun dosyalarina müdahale etmeniz gerekmekte. Ayrica bu sistem rapor üzerine islememekte. Sadece birilerinin raporlamasiyla VAC yasaklanmasi almazsiniz.

Report sayından ban yemiş olabilirsin falan dendi.

Alakasi yok. VAC sistemi tamamen otomatik isleyen bir sistem. Sizin dediginiz Overwatch sistemi ile mümkün. Onda bile birden fazla kisinin kararina bakiliyor.

Rütbem çift keleşin bir altıydı. Windows 10 işletim sistemim ve güvenlik tamamen açık bir şekilde. Dediğiniz gibi birkaç kişi bana dedi ki otomatik report sitelerine vermiş olabilirler. Report sayından ban yemiş olabilirsin falan dendi. Anlamadığım şu ki küfür de etmek istemiyorum bu adil olmayan sistem hile kullananlara bir şey yapmıyor ama başkalarına çalışıyor.

Sakin olun. Hilesiz olduğunuz kanıtlandığında banınız açılacaktır. OW ban yemişsinizdir tahminimce.

Geri
Yukarı