CS:GO'da hile yapanlara Steam neden çözüm bulamıyor?

nowe

Hectopat
CS:GO son zamanalrda iyice oynanamaz hale geldi. Akşamları bir oyun keyfim var ama hile yapandan geçilmiyor takımın yüzde ellisi wh aim. Neden çözüm üretemiyorlar? Oyuncu raporlamaktan gına geldi. Oyundan da atamıyoruz sürekli vote yapıyorsun takımın içindeki diğer oyuncular atmıyorlar. Bir de yeni versiyonu çıkaracaklar güya onda da adam hile yapacaksa oyunu güncellemenin mantığı ne?

Neden öyle bir çözüm üretip gelen parayı heba etsinler ki, adam legit oynuyor mesela olmaması gereken rütbe de ve ban yiyor. Sonra gidip yeni hesap açıp Prime alıp legit devam ediyor Valve da sürekli para kazanıyor.

Banlanıyor hileciler ama gidip yeni hesap açıyorlar çünkü oyun bedava. İp adresinden ban atsalar vpn ile girerler. Oyun bedava olunca böyle olur. Ayrıca büyük bir hile sektörü var. İnsanlar hile satıp öyle paralar kazanıyor ki hile engellenince yenisini yapmak zorunda kalıyorlar.

Çözüm açık ve net. Hileci görmek istemiyorsanız Prime alın.
Prime'de hile yok mu zannediyorsun ? Orada hilenin âlâsı var.

CS:GO son zamanalrda iyice oynanamaz hale geldi. Akşamları bir oyun keyfim var ama hile yapandan geçilmiyor takımın yüzde ellisi wh aim. Neden çözüm üretemiyorlar? Oyuncu raporlamaktan gına geldi. Oyundan da atamıyoruz sürekli vote yapıyorsun takımın içindeki diğer oyuncular atmıyorlar. Bir de yeni versiyonu çıkaracaklar güya onda da adam hile yapacaksa oyunu güncellemenin mantığı ne?

Hocam güven faktörünüzü yüksek tutarsanız hile gelmesi çok nadir oluyor. Ben kendimden biliyorum eskiden durduk yere falan maçtan çıkardım ve her rekabette hile gelirdi. Şimdi yeni hesap açtım +90 saatim var övgüye vs çok dikkat ettim ve çok nadir geliyor ya da hiç gelmiyor.

Hocam güven faktörünüzü yüksek tutarsanız hile gelmesi çok nadir oluyor. Ben kendimden biliyorum eskiden durduk yere falan maçtan çıkardım ve her rekabette hile gelirdi. Şimdi yeni hesap açtım +90 saatim var övgüye vs çok dikkat ettim ve çok nadir geliyor ya da hiç gelmiyor.
güven faktörü ile ne alakası var anlayamadım.. bazen gündüz saaatlerinde de oynadığım olyor orada da hileci geliyor sizin dediğiniz gibi fazla olmuyor tek tük.. onu da insanlar oyundan atıyor zaten.. ama akşam saatlerinde arkadaşımla birlikte oynadığım zaman yarısı hile birini atsan biri çıkıyor.. adam atmaktan oyun oynayamıyorsun..çıkıp başka haritaya girsen yine aynı hikaye.. son zamanalrda bu arttı eskiden bu kadar değildi..

Banlanıyor hileciler ama gidip yeni hesap açıyorlar çünkü oyun bedava. IP adresinden ban atsalar VPN ile girerler. Oyun bedava olunca böyle olur. Ayrıca büyük bir hile sektörü var. İnsanlar hile satıp öyle paralar kazanıyor ki hile engellenince yenisini yapmak zorunda kalıyorlar.

Prime'de hile yok mu zannediyorsun? Orada hilenin âlâsı var.

Bize niyese gelmiyor diyelim.

Banlanıyor hileciler ama gidip yeni hesap açıyorlar çünkü oyun bedava. İp adresinden ban atsalar vpn ile girerler. Oyun bedava olunca böyle olur. Ayrıca büyük bir hile sektörü var. İnsanlar hile satıp öyle paralar kazanıyor ki hile engellenince yenisini yapmak zorunda kalıyorlar.

Prime'de hile yok mu zannediyorsun ? Orada hilenin âlâsı var.
Hilelerden bıktığım için bırakmıştım oyunu, 2 ay kadar önce döndüm ve şuana kadar hile olduğu için hiç kimseyi reportlama gereksinimi bile duymadım. 1.5k oyun saatim var, biraz da envanter belki ondan kaynaklıdır ancak bu konuda düzelme olmuş bence oyunda.

güven faktörü ile ne alakası var anlayamadım.. bazen gündüz saaatlerinde de oynadığım olyor orada da hileci geliyor sizin dediğiniz gibi fazla olmuyor tek tük.. onu da insanlar oyundan atıyor zaten.. ama akşam saatlerinde arkadaşımla birlikte oynadığım zaman yarısı hile birini atsan biri çıkıyor.. adam atmaktan oyun oynayamıyorsun..çıkıp başka haritaya girsen yine aynı hikaye.. son zamanalrda bu arttı eskiden bu kadar değildi..
Güven faktörü sizi o güven faktöründeki kişilerle eşleştirir. Genelde ise hileciler report yediğinden güven faktörü az olur bu yüzden sizin faktörünüz fazlaysa hileci olma olasılığı az olan insanlar gelir.

Hocam benim bildiğim hiçbir Online oyun hilesiz değildir. İnsan yapımı sonuçta elbet çözülüyor fixleniyor hile sektörü yıllardır var ve yaşamaya devam edecek :) maalesef.

Geri
Yukarı