CS:GO'da hileciler Overwatch'a düşmüyor

amx22

Kilopat
Evet var mı sizin de deneme yanılma yöntemiyle bir mantık method ürettiğiniz karşı takımda hile gelince ne tür bir yol izliyorsunuz?
Benim ürettiğim method karşıya hileci geldiyse mevlana veya aimbot kullanan biri smoke saklanırım 4 5 kere smokedan vurursa direkt Overwatch'a düşüyor.

Extremereportbot da çalışmıyor zaten süs diye açılmış websitesi. Profil izleme sistemi var zonerbot gibi aynı sahte report gönderiyor profili hafızaya kayıt ediyor farklı yollardan ban yiyince hesap kendi sitesinde yayınlıyorlar bizim sitemiz sayesinde banlandı gibisinden. Aldırış etmeyin o yüzden reportbotlar süresiz olarak engellendi hepsi.

Birkaç kişiden duymuştum bir de 1 dakikalık mola alıp hileci kişiyi üst üste raporluyorlarmış. 60 saniye boyunca seri seri o da işe yarıyor diyorlar bilemem tabii denemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşı takımına hile gelmemesi için method söyleyeyim.

1. Güven puanın şu an düşük olduğu için rank'ın sıfırlanana dek rekabetçi girme, faceit takıl
2. Rank sıfırlandıktan sonra asla lobilerden oyuna girme, tek başına eşleştirmeye katıl.
3. Önüne geleni rapor etme, hileden emin olduklarını rapor et yoksa güven puanın yine düşer.

Son bir aydır sıfır hileyle oynadım LE'e kadar çıktım, Pzt. günü lobi girdim bir tane laz vardı hile açtı ben de dahil herkes rapor etti, o günden beridir günde garanti bir hileyle oynuyorum.

Extremereportbot falan Steam'den raporluyor. Oyun içinden raporlaması için sunucuya bağlanması gerek fakat oda mümkün değil.

Yokmu başka method gösterecek.
Extremereportbot falan Steam'den raporluyor. Oyun içinden raporlaması için sunucuya bağlanması gerek fakat oda mümkün değil.

Eskiden mümkündü ama 2020 agustos ayında VAC'ı kodlayan kişi yani coderi tweet attı reportbot engellendi süresiz olarak diye gerçektende engellendi. Valve official serverlerde kesinlikle rapor etmek imkansız artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı