CS:GO'da hilecinin böylesi!

1000 saatten fazla oynamıştım ama yazık etmişim.. En son birkaç yıl önce eldiven güncellemesi gelince bıraktım. Oyuna gireyim dedim 5.6gb güncelleme gelmiş, eldiven eklendi felan yazıyor sürüm notunda, dedim ne kadar güzel. İndirdim bir baktım en kötü eldiven 1000 lira 😀 Oyun o kadar saçma ki oynamak için para vermişim(o zaman ücretliydi) buna rağmen oyun içindeki hiçbir içeriğe erişemiyorum. Erişememem bir kenara oyunun kendi mağazası yok.. Kutu açıp bir şeyler çıkarayım desen onu da denedim 100 liralık kutu açtım 7 liralık eşya düştü :D. Ben hayatımda bu kadar sömürge bir oyun görmedim.

İşin hile kısmıysa bambaşka tabi..
CS:GO'ya özel bir durum değil ki o, her çok oyunculu oyunda kostüm ürünleri ayrıca satılır. CS:GO'yu 24 liraya aldınız diye eldiven bıçak ne varsa kullanabilecek olsanız o eşyalara sahip olmanın bir anlamı kalmazdı zaten.

Ayrıca oyunun kendi mağazasının olmaması gayet güzel birşey bence, mesela ürün sabit fiyattan 10 lira olmak yerine ekonomi dalgalanmaları, ürünün nadirliği vs. gibi etkenlerle doğrudan satıcılar tarafından değiştirilebildiği için alım/satım yapmanın bir anlamı oluyor. Ki oyunun kendi mağazası bile olsa o bıçak yine 1000 lira olurdu, sana göre değişen birşey olmazdı.

Ben Prime yokken oyunu almıştım (20₺) iken. Oyun ücretsiz olmuşken yeni hesapta hile açayım dedim açtım belli etmedim günler geçti sonra bir sunucuda hile yapayım dedim (kendi hesabımda) belli ettim hileyi galiba sonra bildirim geldi Steam'den bakayım dedim VAC ban yemişim.

Yani anlayacağınız beleş Prime gitti, VAC sistemi çok güçlü onu anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı