CS:GO'da ırkçılık karşısında ne yapardınız?

Albora

Hectopat
Merhaba, arkadaşımla düşük eloda maça girdik.
3 Kişi bir anda ırkçılığa başladılar. Aileden başladılar, dine, Türklüğe; her şeye açıkçası.
Biz de özür dilemesini istedik, istedikçe ilerlettiler.
En son karar kıldık bunların oyununu bozduk. 2'si takım arkadaşına ateşten ban yedi, diğerini de biz attık.
Peki bu durumda siz ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 kişi bir anda ırkçılığa başladılar. Aileden başladılar, dine, türklüğe; her şeye açıkçası.
En son karar kıldık bunların oyununu bozduk. 2'si takım arkadaşına ateşten ban yedi, diğerini de biz attık.

Açacaksın İngilizce sözlüğü önüne baka baka sende onların dediğine benzer şeyleri sesli bir şekilde diyeceksin.
(Şaka bir yana seslerini kapatın hocam ben öyle yapıyorum)

3 kişi bir anda ırkçılığa başladılar. Aileden başladılar, dine, türklüğe; her şeye açıkçası.

Sesi kısarım sorun bitti nice.

Bugünde maç oynarken birisi (Türk düşmanı tahminimce) "
Turks are returning to Mongolia, it's your home" diyordu. Bende cevap olarak direk "comeback Ethiopia" demiştim.

Böyle köpeklerin maç kazanmaması için karşı takıma info veririm. Flaş atarım gözlerine, bombayı alırım ama kurmam, bomba çözüleceği zaman çözer gibi yapıp bırakırım. Attıkları molotoflara koşarım, bloklarım, sound pad'den basslı rage açarım. Daha bende neler var bir bilseniz...

Geri
Yukarı