CS:GO'da iyi oynamama rağmen gümüş 1'den çıkılmıyor

Maalesef Dust 2'ye çok alıştım Inferno Mirage falan oynamayı denedim olmuyor oynayanlar cok iyi oynuyorlar info veriyorlar anlamıyorum mapi bilmedigim icin sonra bana kızıyorlar. Hem rank düşüyorum hem insanlara kaybettiriyorum bir şekilde çözmem lazım bunu. Dust 2 de 40 vurup Inferno giriyorum 10 kill alamiyorum :D.

CS:GO'nun orijinal death match sunucularında oynayarak mapi öğrenebilirsiniz. Ayrıca isterseniz foruma maplerin yerleri hakkında birkaç adet bilgi rehberi yapabilirim.

CS:GO'nun orijinal death match sunucularında oynayarak mapi öğrenebilirsiniz. Ayrıca isterseniz foruma maplerin yerleri hakkında birkaç adet bilgi rehberi yapabilirim.

Hocam sadece 2 günde 6 maç girdim bir daha girmeyeceğim. Farklı haritalarda oynadım genellikle. Kda mükemmel şahsen ama hala rank atlayamadım. Hala gümüş 1'im çok saçma geliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    352,2 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    474 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    478,2 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    453,7 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    415,1 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    443,2 KB · Görüntüleme: 19
Hocam sadece 2 günde 6 maç girdim bir daha girmeyeceğim. Farklı haritalarda oynadım genellikle. Kda mükemmel şahsen ama hala rank atlayamadım. Hala gümüş 1'im çok saçma geliyor.

Dediğim gibi oyunun sizi tanımasına izin vermeyin. Oyun sizin hakkınızda ne kadar az bilgiye sahip olursa size ona göre davranır. Ayrıca unutmayın az oynayıp çok kaybetmekte size hızlı rank kaybettirir.

Dediğim gibi oyunun sizi tanımasına izin vermeyin. Oyun sizin hakkınızda ne kadar az bilgiye sahip olursa size ona göre davranır. Ayrıca unutmayın az oynayıp çok kaybetmekte size hızlı rank kaybettirir.

Tamam hocam haftaya girerim daha girmem.

Hep aynı haritalarda oynama ve kazanamadığın sürece rank atlayamazsın.

Hocam hepsi farklı harita sadece Dust 2 iki kez oynadim.

Hep aynı haritalarda oynama ve kazanamadığın sürece rank atlayamazsın.

Hocam şu EZ4ence kitini kaç ay oynasam alırım be.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı