CS:GO'da gümüş 1 üstü rütbeye çıkılmıyor

i310100F

Centipat
Daha fazla  
Selam herkese. Yaklaşık 120 saatim var CS:GO'da seçkin alalı 2-3 ayı geçti fakat ben hala Silver 1'im. :D. Düşünüyorum bende mi sıkıntı var acaba diye fakat her maçta takımın birincisi oluyorum. Ve 10 maçtan 6-7'si galibiyet fakat rutbe atlamıyor bir türlü. Bunun bir taktiği vs var mıdır?
Paylaşırsanız sevinirim.

Selam herkese. Yaklaşık 120 saatim var CS:GO'da seçkin alalı 2-3 ayı geçti fakat ben hala Silver 1'im. :D. Düşünüyorum bende mi sıkıntı var acaba diye fakat her maçta takımın birincisi oluyorum. Ve 10 maçtan 6-7'si galibiyet fakat rutbe atlamıyor bir türlü. Bunun bir taktiği vs var mıdır?
Paylaşırsanız sevinirim.
Bende Gümüş 4 olarak başladım 3 e düştüm geri 4 oldum şimdide rank atlayamıyorum :D
7 winstreak olmasına rağmen rank vermedi üstüne silver 4'te yaklaşık 20 galibiyetede geldim.

Rütbeler sıfırlanmıştı. Kuzenim benim hesaptan uzun süre sonra yoldaş girmişti. Maça girdi kazandı benim hesabı bir anda "Supreme" rankına attı. Oysaki önceden en fazla çift keleş olmuştum. Bende anlamadım ama galiba uzun süre ranked girmeyip rütbeler sıfırlandıktan sonra oynamak rütbeyi daha kolay arttırıyor.

Geri
Yukarı