CS:GO'da Silver 1'den çıkamamak

Hocam arkadaşlarlarım gelse benim ile oynasa zaten bende kazanma moreliyle yüksek hevesli oynarım. Ama başka yerden oyuncular geliyor. İyi oynuyamıyorlar falan çok morel bozucu elimden geldiği kadar taşımaya çalışıyorumda zaten. Bir de arkadaş edinmeyede çalışıyorum.

Sana oynayacak adam lazım.

Ben oyuncu arama kısmından 4 tane Türk bulup giriyorum illa arkadaşın olmasına gerek yok Türkçe info veren birisi olsun yeterli.

Hocam o bile yok :D bende çıkmıyor türkler.

CS'nin rütbe sistemi çok değişik bence iyi değil size önerim kendinizden yüksek örnek: Nova dmg vs ranklarla girerseniz rankınız illa yükselicektir tabii ki Win alırsanız.

Hocam keşke hile indirmeseydiniz CS:GO hilelerinde mining olayları var bildigim kadarıyla.
Yok hocam. Güvenilir yerdi zaten reklam gibi olmasında. Wolfteam zamanlarında nakit çekemediğim zaman kullandığım siteydi. 🤣 Üstünden 1 sene geçti. Bu süre zarfında 1 - 2 defa format attım zaten bilgisayara.

1 Kulaklığınız kaliteli olsun 2 aimbotz haritasında en az 1 saat gömün 3 shift e dikkat edin ve fazla info verin iyi olsun infolar 4 smurf hesabınızla 1 rekabetci girin aimbotz yaptıktan sonra oda bir tecrübe bitti
Yok hocam. Güvenilir yerdi zaten reklam gibi olmasında. Wolfteam zamanlarında nakit çekemediğim zaman kullandığım siteydi. 🤣 Üstünden 1 sene geçti. Bu süre zarfında 1 - 2 defa format attım zaten bilgisayara.
Ben olsam prıme olurdum böyle yapmakta saçma ve sizin gibi beni hile sanıp açan çok oldu hilede olabilir eniyisi 21 levele kassaydınız technopat hile desteklemez

Geri
Yukarı