CS:GO'da iyi performans gösterebilecek mouse önerisi

Problemi varsa garantiye yollayabilirsin. Ben 4 yıldır bir problem yaşamadım. Kronik bir problem olsa çoğu kişide olurdu.
hocam logitech'i severim.hatta şuan bile kullanıyorum ve mouse çok kaliteli.(m100)ancak o konuyu bulamadım.eğer kronik sıkıntı yoksa önerebilirsiniz.sonuçta fareyi kullanan sizsiniz.

HyperX Pulsefire FPS Pro alabilirsin.
Elim orta büyüklükte ve palm
Logitech G102 Prodigy mouse alabilirsin. Bende CS:GO oynuyorum, bende önceden SGM X7 PRO kullandım ve cidden bu önerdiğim mouse çok kaliteli, ayrıca bir çok esporcu tarafından da kullanılıyor.
Çok tavsiye edilen bir mouse gerçcekten fiyati da oldukça makul.Şu ana kadar bir problem yaşandın mı ne zamandan beri kullanıyorsun?

Elim orta büyüklükte ve palm

Çok tavsiye edilen bir mouse gerçcekten fiyati da oldukça makul.Şu ana kadar bir problem yaşandın mı ne zamandan beri kullanıyorsun?
Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Nerdeyse her gün CS:GO oynayan biriyim ve şu ana kadar hiç bir sıkıntısını görmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı