Çözüldü CS:GO'da karşı takımın mesajları görülmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

388526

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, CS:GO'da son 1 aydır yaşadığım problem var. Karşı takımın ne yazdığını göremiyorum. Tab'a basınca bütün karşı takım kırmızı ile boyanıyor, bunu düzeltmenin bir yolu var mı? İnternetten de baktım, bulamadım çözümünü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, CS:GO'da son 1 aydır yaşadığım problem var. Karşı takımın ne yazdığını göremiyorum. Tab'a basınca bütün karşı takım kırmızı ile boyanıyor, bunu düzeltmenin bir yolu var mı? İnternetten de baktım, bulamadım çözümünü.
cl_mute_enemy_team 0 yapın. Düzelir belki.
Karşı takımı mutelemişsiniz. Yüksek ihtimalle cl_mute_enemy_team komutunun değeri sizde 1'dir, 0 yapın. Olmazsa cl_mute ile başlayan komutların hepsinin sonundaki değeri 0 yapın.

Son düzenleme:
cl_mute_enemy_team 0 yapın. Düzelir belki.

Çözüm
Tab'a bastığınızda kırmızı ile görülen profilin üstüne basıp ses kapatma butonu gibi bir şey var ona basın düzeliyor ama her maça girince oluyorsa çözümü bende bilmiyorum.

Küfür konusunda belki ağır seviyede mute yemiş olabilirsiniz, ama anladığım kadarı ile kendi takımınızın yazdıkları geliyor. Üstteki arkadaşların dediklerini uygulayın olmaz ise büyük ihtimal küfür cezası vb. Yemişsinizdir.

Geri
Yukarı