CS:GO'da kasa düşmüyor

Seçkin alalı 1 hafta oldu oyunu 30 saat oynadım 1 kere bile kasa düşüremedim, neden böyle?

Hocam oynama saatiniz önemli değil asıl önemli olan faktör rekabetçi sunucularında zaman geçirmek ve level atlamanız gerekiyor her level atladığınız zaman hep kasa vermez bazen grafiti veriyor.

Hocam rekabetçide giremiyorum 2 maç atıyorum 24 saat girmemi engelliyor.

O olay rank banıdır birkaç kere sizi banlar çünkü size ait olduğunuz rankı atabilmek için tüm banlar bitince rekabetçi sunucularında oynayın ve level atladıktan sonra size drop düşecektir isterseniz AFK bırakarak topluluk sunucularında idle serverler var oradan daha fazla drop düşebiliyor şansınıza bağlı.

Bos zamanlarda consola +left yazıp ölüm maçına bırakabilirsin ama ölüm maçı sunucuları belli bir sürede kapanıyor o yüzden belli bir surede bir konrtol etmeni tavsiye ediyorum. 30 saate gelirsek haftalık max 2 kasa düşüyor ve tamamen şans hangi kasanin gelecegi şans ama kendi deneyimlerimden söylüyorum 1 kerelik 40liralık yukleme yapip csgo topluluk pazarindan herhangi bir skin almanı öneririm düşme olasılığını yükselten etkenlerden.

Geri
Yukarı