Çözüldü CS:GO'da kasa düşmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xEgel

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
Çarşambadan çarşambaya droplar yenileniyor diye biliyorum. Çarşambadan beri sabah akşam oynuyorum aralıksız, 1 kasa bile düşmedi. Seçkinim var.

Çözüm
Açıklayayım: Ilk kasa düştükten itibaren ortalama 1 hafta sonra yeni kasa düşer. Aynı hafta düşen 2. kasa ise ortalama ilk kasadan 3 gün sonra düşer. 3. kasa ise artık düşmemekte. Bu arada Çarşamba günlerinin kasa düşmesiyle bir alakası bulunmamakta, sadece XP drop'unu bağlamakta.
Açıklayayım: Ilk kasa düştükten itibaren ortalama 1 hafta sonra yeni kasa düşer. Aynı hafta düşen 2. kasa ise ortalama ilk kasadan 3 gün sonra düşer. 3. kasa ise artık düşmemekte. Bu arada Çarşamba günlerinin kasa düşmesiyle bir alakası bulunmamakta, sadece XP drop'unu bağlamakta.

Çözüm
Geçen pazar ilk kasamı düşürmüştüm yani pazar gününe kadar kasa düşmiycek mi?

Geri
Yukarı