CS:GO'da kasa düşürme nedir?

istanbul2023

Picopat
Merhaba arkadaşlar ilk kez CS:GO oynuyorum da bu kasa item düşürme olayı nedir tam olarak? Yeni başlayan birisi olarak ne önerirsiniz, nasıl gelişme yapılıyor?

Merhaba arkadaşlar, ilk kez CS:GO oynuyorum da bu kasa item düşürme olayı nedir tam olarak? Yeni başlayan birisi olarak ne önerirsiniz, nasıl gelişme yapılıyor?

Seçkin hesap (Prime) satın aldıktan sonra oynarken rastgele kasa düşüyor.
Official sunucularda ( CS:GO'nun kendi eşleştirmesinde) oynadığınızda maç sonlarında level atlıyorsunuz. Level atladığınızda 1 tane item düşüyor.
Önerilen modlar ölüm maçı, rekabetçi. Ben Idle sunucularını öneriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçkin hesap (Prime) satın aldıktan sonra oynarken rastgele kasa düşüyor.
Official sunucularda (CS:GO'nun kendi eşleştirmesinde) oynadığınızda maç sonlarında level atlıyorsunuz. Level atladığınızda 1 tane item düşüyor.
Önerilen modlar ölüm maçı, rekabetçi. Ben idle sunucularını öneriyorum.

Düşmez.
Seçkin hesap satın almazsam kasa düşmüyor sanırım doğru mu anladım?

Merhaba arkadaşlar ilk kez CS:GO oynuyorum da bu kasa item düşürme olayı nedir tam olarak? Yeni başlayan birisi olarak ne önerirsiniz, nasıl gelişme yapılıyor?
Haftalık 2 item düşürme şansınız olur. 1 kasa, bir de skin veya graffiti düşürürsünüz. Skini veya graffiti'yi level atladığınızda, kasayı ise level atladıktan sonra herhangi bir maçta düşer, çok uzun sürmez düşmesi.

Evet, düşmüyor. Seçkin hesap 250 lira.
Mesela bugün bir tane skin düştü yukarıda şey yazdı Seçkin Hesap olsaydı bunu alacaktınız gibi birşeydi sanırım. Mesela bugün seçkin hesap alsam daha deminki düşen skin bugünkü haftamın istihkakı olarak mı geçer yoksa sıfırdan mı başlarım?

@insann yorumun nesini beğenmedin hocam çok merak ettim normal bir cümle yani.

Son düzenleme:
Seçkin almadan önce düşen itemler seçkin alınca gelmez. Gelmediğini belli etmek için beğenmeme atmıştım. Sorun yok :).

Yeni konular

Geri
Yukarı