CS:GO'da kasa düşürme taktiği

Tamamen şans. Ne düşeceği bile şans. Kasa da düşebilir, 50 kuruşluk skin de. Çoğunlukla 50 kuruşluk skin düşer.

Runaway'in DM/FFA sunucularında vakit geçirirsen biraz daha kolay kasa düşürebilirsin. Ama eninde sonunda bu limiti olan bir şey olduğu için ay boyunca belli sayıda kasanın üstünde kasa düşmez.

En hızlı kasa düşürme taktiği nedir?
Haftada 1 tane kasa garanti düşüyor. Eğer geceleri Idle_Achievement serverlarında AFK bırakırsanız 1 tane kasa düşer. Ben 4 hafta üst üste Recoil kasası düşürüp tanesini 40TL'den sattım. Bazen eldiven kasası falan düşüyor direkt 50TL'den yapıştırabiliyorsun. Onun dışında 2.kasayı düşürmek için oyunu çokça oynaman lazım biraz zor düşüyor. Her hafta seviye atlayınca da grafiti veya skin veriyor. Yalnız bu yine haftalık bir tane ile sınırlı.

Haftada 1 tane kasa garanti düşüyor. Eğer geceleri Idle_Achievement serverlarında AFK bırakırsanız 1 tane kasa düşer. Ben 4 hafta üst üste Recoil kasası düşürüp tanesini 40TL'den sattım. Bazen eldiven kasası falan düşüyor direkt 50TL'den yapıştırabiliyorsun. Onun dışında 2.kasayı düşürmek için oyunu çokça oynaman lazım biraz zor düşüyor. Her hafta seviye atlayınca da grafiti veya skin veriyor. Yalnız bu yine haftalık bir tane ile sınırlı.
Teşekkürler Hocam, abimin 2017'den kalma bir hesabı vardı. İçinden toplam 500 liralık kasa çıktıda, ondan dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı