Çözüldü CS:GO'da kasa her level atladıgımızda mı düşer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Her level atladığında değil, haftada bir kez level atladığında düşüyor. Bir hafta içerisinde ikinci veya üçüncü level atlamanda drop vermez. Her çarşamba saat 03:00'da drop hakkı resetleniyor. Şansa ikinci kasayı düşüren hiç görmedim bu sistem geldiğinden beri.
Her level atladığında değil, haftada bir kez level atladığında düşüyor. Bir hafta içerisinde ikinci veya üçüncü level atlamanda drop vermez. Her çarşamba saat 03:00'da drop hakkı resetleniyor. Şansa ikinci kasayı düşüren hiç görmedim bu sistem geldiğinden beri.

Çözüm
Ben 1 hafta dolmadan 2. kasayı ve skini düşürdüm ama?

Bir kez drop düşürdüğünde üstünden bir hafta geçmesi şart değil ki. Mesela ben de pazartesi düşürdüm, çarşamba da level atlayınca düşürdüm. Çünkü çarşamba 03:00'da drop hakkı resetlendi. Bu bir hafta içinde iki kasa düşürmek anlamına gelmiyor. Her haftaya bir kasa, yine aynı hesaba denk geliyor.

Çarşamba değil, hangi gün kasa düşürdüysen o gün yenilenir. Mesela cuma günü kasa düşürdüysen haftaya cuma tekrar düşürebilirsin.

Dostum öyle bir şey yok. Emin olmadan nasıl bu kadar net yazıyorsun? Bu mesajıma bak:

Benim bildiğim her çarşamba gecesi saat 03:00'da resetleniyor.

@LEFT hayırdır dostum ne oldu? Yalan söyleyecek halim yok. Pazartesi de bugün de eşya düşürdüm seviye atlayınca. Boş boş dislike atacağına kendin de deneyip görebilirsin böyle olduğunu.

Al bak bakalım.

Eki Görüntüle 1858779
Eki Görüntüle 1858780

Çarşamba drop reset devam ediyor.

Geri
Yukarı