CS:GO'da kasa satmak mantıklı mı?

20 TL'den aşağı kasa yok dediğim mesajı bana gösterir misiniz? Pazarda bulunan her kasa oyunda düşürülüyor mu bu konuda bilgim yok, 100 saat kadardır oynuyorum ve 20 TL'nin altında kasa düşürmedim. Pazara bakacak olursak 6 TL'ye de kasa var.
20₺'den de aşağı fiyatta kasa düşebiliyor, haftada 1 şansına bağlı zorlasan max 2 tane.

CS GO'yu 2015'ten beri oynarım ne zaman itemlerinizi, kasalarınızı satmayın yakında değerlenecek dedilerse hep fasa fiso çıktı. Yakın zamanda "kasalarınızı itemlerinizi satmayın değerlenecek" denmesinin temel sebebi cs2 çıktığında oyuna yeni kitle gelecek ve kemik kitle büyüyecek böylece daha fazla oyuncu olacağı için daha fazla ticaret dönecek. Bu mantık üzerine böyle bir söylem var. Ama ben buna inanmıyorum. CS2 çıkacağı zaman kasa ve item fiyatları daha da düşecek.

Çok da konuyla alakasız ama hala havuz yenilenme çarşamba gece 3 mü?
Sormamın nedeni ben oyunu salı gece aldım ilk oyunda kasa ve skin düşürdüm. Çarşamba geceden beri oynuyorum hala düşen bir şey yok 12 saati geçti aktiflik.
Sanırım değişti bu benim haftalardır Pazartesi gecesinden önce düşmüyor gece yarısı olduktan 1 saat sonra düşüyor.

CS GO'yu 2015'ten beri oynarım ne zaman itemlerinizi, kasalarınızı satmayın yakında değerlenecek dedilerse hep fasa fiso çıktı. Yakın zamanda "kasalarınızı itemlerinizi satmayın değerlenecek" denmesinin temel sebebi cs2 çıktığında oyuna yeni kitle gelecek ve kemik kitle büyüyecek böylece daha fazla oyuncu olacağı için daha fazla ticaret dönecek. Bu mantık üzerine böyle bir söylem var. Ama ben buna inanmıyorum. CS2 çıkacağı zaman kasa ve item fiyatları daha da düşecek.
Fasa fiso değil aslında genellikle en çok yükselen kasalar operasyon kasaları oluyor. Operasyon bittikten sonra 4-5 ay içinde kasa fiyatı x5 yapıyor Girdap Operasyonu en iyi örnek mesela. Eskilerden Firar Operasyonu kasası 10 kuruştu şuan 110 TL civarında dolanıyor o da piyasa düştüğü için örnek çok fazla. Operasyon kasaları dışında da eğer kasa havuz grubundan çıkarsa fiyatı ilerde artar avcı kasası en iyi buna örnek.

Hocam bu kasa işleri falan nedir hiçbir fikrim yok CS:GO oynuyorum arada surf takılıyorum ama seçkinim'de yok. Bu CS:GO'dan nasıl para kazanılıyor biri açıklasın Allah rızası için :D

Çok da güvenmeyin fakat şu an en dipte. Salı günü 40 TL'lik kasa düştü fiyat geçmişine baktım 70 TL'den düşmüş. Şu an en dipte her türlü yükselir.
Dediğiniz kasa Devrim kasası ise majorden bağımsız daha da düşücek çünkü yanlış bakmadıysam kasa Şubat ayında çıktı ve bu sıralar herkese düşmeye başladı ben şuan satılması taraftarıyım tabii size kalmış.

Hocam bu kasa işleri falan nedir hiçbir fikrim yok CS:GO oynuyorum arada surf takılıyorum ama seçkinim'de yok. Bu CS:GO'dan nasıl para kazanılıyor biri açıklasın Allah rızası için :D
Seçkin hesaplara haftada bazen 1 bazen 2 kasa düşüyor. İster bu kasaları satıp skin alırsın veya satıp yakında havuzdan çıkıcak kasa veya eski majorlerin kapsüllerini alırsın yatırım amaçlı. Kasanın kalitesi şansa bağlı geçen hafta idle serverda birine gözümün önünde Bravo Operasyonu kasası düştü fiyatı 1200 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı