CS:GO'da kasa satmak mantıklı mı?

Dediğiniz kasa Devrim kasası ise majorden bağımsız daha da düşecek çünkü yanlış bakmadıysam kasa şubat ayında çıktı ve bu sıralar herkese düşmeye başladı ben şu an satılması taraftarıyım tabii size kalmış.

Seçkin hesaplara haftada bazen 1 bazen 2 kasa düşüyor. İster bu kasaları satıp skin alırsın veya satıp yakında havuzdan çıkacak kasa veya eski majorlerin kapsüllerini alırsın yatırım amaçlı. Kasanın kalitesi şansa bağlı geçen hafta Idle serverda birine gözümün önünde Bravo Operasyonu kasası düştü fiyatı 1200 TL.

Peki nasıl satılıyor hocam? Topluluk pazarında mı yoksa sitelerde falan mı? Ayrıca 275TL'ye para kazanmak için seçkin satın alsam zarar etmiş olur muyum bende girmek istiyorum da bu kasa işlerine.

Peki nasıl satılıyor hocam? Topluluk pazarında mı yoksa sitelerde falan mı? Ayrıca 275TL'ye para kazanmak için seçkin satın alsam zarar etmiş olur muyum bende girmek istiyorum da bu kasa işlerine.
Majorden hemen sonra kasaların yükselişi başlamaz 1-1.5 ayı bulur gibi toparlaması düşücek kasaları elinizde tutun çok şanssız olsanız bile en düşük kasa fiyatı 15 lira bandına çıkar 2 haftada toplam 3 kasa düşürerekten kendi hesabınızı yapın.

İster topluluk pazarında satabilirsiniz isterseniz belli sitelerde satabilirsiniz sitelerde fiyatlar daha ucuz oluyor ben kapsül ve skinleri oradan topluyorum ama bir artısı olarak bir item sattığınızda siteden paranızı kartınıza çekebiliyorsunuz.

Sanırım değişti bu benim haftalardır Pazartesi gecesinden önce düşmüyor gece yarısı olduktan 1 saat sonra düşüyor.

Fasa fiso değil aslında genellikle en çok yükselen kasalar operasyon kasaları oluyor. Operasyon bittikten sonra 4-5 ay içinde kasa fiyatı x5 yapıyor Girdap Operasyonu en iyi örnek mesela. Eskilerden Firar Operasyonu kasası 10 kuruştu şuan 110 TL civarında dolanıyor o da piyasa düştüğü için örnek çok fazla. Operasyon kasaları dışında da eğer kasa havuz grubundan çıkarsa fiyatı ilerde artar avcı kasası en iyi buna örnek.
Dostum operasyon bittikten sonra 5x yapıyor diye söyleyeni ilk defa duydum. Yaban ateşi ve Parçalanmış ağ operasyonlarını almıştım ama kasaları operasyon bittikten yıllar sonra bile cüzzi miktara satılmıştı. Firar operasyonu kasasının şu an 135 lira olmasının sebebi droplarının çok az olması. Eski kasaların düşme dropları çok az olduğu için çok değerliler. Arkadaş CS2 çıkacağı için kasaların değerleneceğini ve elde tutup sonradan satacağını söylemiş. Bu plan uzun vadede iş yapar 4-5 yıl sonra belki şu an olduğu fiyattan 10 katına satabilir ama o zaman kadar ne olur ne biter kimse bilmez. Benim demek istediğim şu; CS2 çıktığında kasa ve itemlerin fiyatları artmayacak aksine düşecek çünkü yeni oyuncularla birlikte daha fazla drop ve daha fazla kasa açılımı olacak bu yüzden de piyasa da daha fazla item bulunmuş olacak. Çok fazla satıcı olduğu için de otomatik olarak fiyatlar düşecek.

Çok da konuyla alakasız ama hala havuz yenilenme çarşamba gece 3 mü?
Sormamın nedeni ben oyunu salı gece aldım ilk oyunda kasa ve skin düşürdüm. Çarşamba geceden beri oynuyorum hala düşen bir şey yok 12 saati geçti aktiflik.

Hocan oyundaki seviyenizi üzerine gelin eğer skin ya da çıkartma dropu düşürme hakkınız var ise üzerinde "-bir sonraki seviye atlamasinda eşya düşürür" gibi bir şey yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı