Steam CS:GO'da kasaları ne zaman satılır?

OxeyGG

Centipat
Daha fazla  
Dostlar seçkin almak için satayım dedim, bazıları direk satıldı ama bunlar halen beklemede. Birkaç sene önce gelmişti bunlar bana, neredeyse CS:GO'nun ücretsiz olduğu zamanlardan. Bunların satılma ihtimali var mı? Eski oldukları için soruyorum (varsa tahmini ne zaman),ya da fiyat mı düşürmeliyim akıl verirseniz sevinirim.

1688454171921.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda satmanı asla tavsiye etmem. İnsanlar indirimden dolayı oyun almak için ve kapsül indiriminden dolayı kapsül almak için satıyorlar o yüzden kasaların değeri çok düştü. Sonraki hype dönemi ne zaman olur bilinmez ama CS2 çıktığında daha fazla karla satacağın kesin.

Dostlar seçkin almak için satayım dedim, bazıları direk satıldı ama bunlar halen beklemede. Birkaç sene önce gelmişti bunlar bana, neredeyse CS:GO'nun ücretsiz olduğu zamanlardan. Bunların satılma ihtimali var mı? Eski oldukları için soruyorum (varsa tahmini ne zaman),ya da fiyat mı düşürmeliyim akıl verirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1846891
Hala satılır. Nerdeyse hepsi 55-60 tl küsürlerde. Bekleme süreniz bittikten sonra satabilirsiniz.

Geri
Yukarı