CS:GO'da kayıt defterinden hile kullanımını öğrenme

$MidYu

Centipat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar. Ben CS:GO herhangi bir topluluk sunucusunda adminlik yapıyorum. Bir kişiden şüpheleniyoruz, hile kullanıp kullanmadığını anlamak için TeamViewer ile bağlanacağız. Kayıt defterinde neye dikkat etmeliyim hile kullanıp kullanmadığını anlamak için?

Teşekkürler.

Öncelikle iyi forumlar. Ben CS:GO herhangi bir topluluk sunucusunda adminlik yapıyorum. Bir kişiden şüpheleniyoruz, hile kullanıp kullanmadığını anlamak için TeamViewer ile bağlanacağız. Kayıt defterinde neye dikkat etmeliyim hile kullanıp kullanmadığını anlamak için?

Teşekkürler.
Selamlar. Öncelikle Kayıt Defteri'nden birisinin hile kullanıp kullanmadığını anlama yöntemini bilmiyorum fakat eğer bahsettiğiniz kişi gerçekten hile kullanıyorsa zaten hileyi ve kalıntılarını daha önceden temizler. Bence yaptığınız şey sonuçsuz kalacaktır.

Teşekkürler.

Kimseye söylemeden adamı birkaç el izle anlarsın bence uzatmaya gerek yok.

Kayıt defteri olayını bilmem ama, bilgisayarımdan belgelerin klosorune bakmayı unutma. Eğer amatör biriyse hilenin oraya log attığını bilmiyordur. Ayrıca bazı hileler %appdata'ya da log atabiliyor. Bakarsın.

Minecraft'ta hile kalıntısı bulan programlar vardı, belki CS:GO için olanını da biraz araştırsanız bulabilirsiniz. Kabaca CS:GO SS Tool diye aratınca bir kaç tane programa denk geldim ücretli/ücretsiz olmak üzere. :)

Hocam düşüncem şöyle hile uzntıları genellikle .dll uzantılı olmuyor mu?
regedit ten sadece dll olan dosyalara baktım
Bi sıkıntı gözükmüyordu
Dediğiniz şekilde %appdata%den baktım hi. Bir iz yoktu.

Belgelere de bak dediğim gibi. Çoğu hile settings dosyasını veya ne denir ona bilmiyorum ama hazır ayarların olduğu dosyaları oraya kaydeder. Mesela işte legit settings, rage settings, HVH gibi. Ama eğer karşınızdaki bilen biriyse bir sey yakalayamamaniz normal. İzleyin ondan habersiz. Banlayin eminseniz.

Hocam düşüncem şöyle hile uzntıları genellikle .dll uzantılı olmuyor mu?
Regeditten sadece DLL olan dosyalara baktım.
Bir sıkıntı gözükmüyordu.
Dediğiniz şekilde %appdata%den baktım hi. Bir iz yoktu.

Trusted modlu onu maça sokun TeamViewer'dan izleyin zaten DLL'yi bulursa anında ekrana gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı