CS:GO'da sanıldığı kadar hile yok

Rank yükseldikten sonra acayip hile geliyor nedense oynadığım zaman ağırlıklı olarak dust 2 de geliyor mirage 1.2 kez rastladım.

Neredeyse 3 haftadır arkadaşlarımla rekabetçi ve ölüm maçı oynuyoruz. Hesaplarımızda seçkin değil. Ölüm maçında hile gelmeyen maç yok ama rekabetçide onlarca maç oynayıp Nova olduk ve sadece 3-4 hile gelmiştir ki bu hilelerin hepsi wallhackti. Ayrıca hileler olsa dahi (mevlana hariç) koordineli bir şekilde oynarsanız maçı kazanma ihtimaliniz çok yüksek. Biz 4 kişi olarak giriyoruz ve sadece 3 kere yenildik. Forumlarda bakıyorum, yok hileden geçilmiyor, yok herkeste mevlana var. Hile var ama bu kadar değil, zaten hileler genelde ölüm maçında karşınıza çıkıyor. Rekabetçi oynayacaksınız zevk alırsınız.
Seçkin olmayıp sanıldığı kadar hile yok demen çok komik, yan hesap açıp seçkin olmayan hesapta 10 maç attım 9 maçta hile geldi MG2 attı sonra 1 maç daha girdim bu sefer kendi takımımda 3 tane hile karşı takımda 5 tane hile vardı.

500saat CS:GO, seçkin hesap, hizmet madalyalı, Steam'da 11Level hesapta 110TL para, 27tane oyun var ve profilde 4 sayfa yorum var 2019'da rekabetçi dmg olan ben şimdi yoldaşta keleş olamıyorum. Ya hile geliyor ya toxic veya pompalı ve ağır makineli kullanıyor. Çözüm: Yok.

Geri
Yukarı