CS:GO'da kendilerine hiç hile gelmeyen kitle

Usta biraz algı meselesi adam Valorant oynuyor CS ile alakası yok CS hileden geçilmiyor moruk diye yorum yapıyor insanların aklında öyle kalıyor.

CS:GO'da hile olmayacak da hangi oyunda olacak bir söylesene bana. Adam biliyor R6S'te hile acsa BattlEye tarafından engellenecegini. Valorant'ta acsa Vanguard'ın büyük ihtimalle kendisini tespit edip macı bozacagını biliyor. CS:GO'da mac bozma olayı bile yok. Adam mac esnasında banlanınca takım 1 kisi eksik devam ediyor oyuna. :D

Toplam 400 saat Valorant ve R6S oynadım ve 1 tane hile bile görmedim. Bak görmedim diyorum, belki gelmistir ama ben görmemisimdir. CS:GO'daki ucubeler gibi belli etmiyorlardır belki onlar.

Hayır anlamadıgım sey Nova ve MG'yi öyle basit anlatıyorsun sanırsam LEM ve üstü ranklardasın. Ama pek sanmıyorum cünkü o ranklarda daha cok hile var ve sana gelmemesi garip. Sonucta hilesi olan adam Silver'da oynayacak degil ya.

Ya les gibi oynuyorsun, kimin hile olup olmadıgını kestiremiyorsundur. Ya da hileden sikayetci ama sesini de cıkarmayan bir Valve fanboyusun.
Riot games keşke valoranttaki hileleri engellemek için yaptığı yatırımın yarısını da lole yapsa. Artık rankedı, sihirdar vadisini geçtim, aramda sivir ile hile açanı gördüm. Gerçi azıcık önem verse kaynak kodlarını çaldırmazdı da neyse...

Sen çöle düşsen kutup ayısıyla karşılaşırsın. Bu ne biçim eşleştirme:)
Hakikaten bu nasıl eşleştirme, benim de işime geliyor.
1680877385355.png

Oyuncunun hesabı oynayışıyla alakalı değildir. Valocu arkadaşımı CS ye başlattım seçkin hesabı var beni taşıdığı maçlar oluyor.

La havle vela kuvvete. Kardesim bir önceki cümleyi oku bak orada demisim tek basıma babalar gibi MG2'ye cıkmısım. Hileler ve smurfler oyundan sogutmasa emin ol MG2'den de yukarıya cıkacaktım. Her Mac skor tablosunda üstte oluyordum. Takımı kavgadan uzak tutmaya calısırdım, 3-5 smoke molotof bilirdim, yeri gelince site acardım yeri gelince lurker oynar karsı takımın zaaflarına oynardım.

Cok bilmis gibi konusuyorsunuz üstüne üstlük bir de okudugunuzu anlamıyorsunuz. Silver arkadaslarımla girdigim icin rank düstüm diyorum anlamıyor musunuz?

İyi durumda olması lazım. Toxiclik falan yaptığım yok kimseye düzgün kitlerle eslestirilmem lazım.

Guvenilirlik puanin dusuktur?

Yeni konular

Geri
Yukarı