CS:GO'da koçluk

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana koçluk yapacak var mı böyle CS'de iyi olan 2000 saat ve üstü supreme falan Valorant'ta elmas olan birisi yok mu :D
ben nova 3'üm cidden yardım lazım ya gelişemiyorum birçok yolu denedim ya smurf geliyor Valorant'ta bedava oldugu için
CS'de de ya hile geliyor ya da kaybediyorum.
Steam: wibonsue
Discord: wibonsue#8862

Koça ihtiyacın bile yok, ama bu oyunlara daha yeni başladıysan olabilir. Yapman gereken şey antrenman yapmak, espor maçlarını izlemek, CS'de hangi rolde oynadığını belirleyip belirlediğin rolde oynayan oyuncuların POV'larına bak. Ölüm maçı kas, ama topluluktakilerden kas, yoksa normal resmi eşleştirmeden girersen hile kaynıyor ve kimse olmuyor.

CS oynamak artık benim için saçmalık. Güven faktörü arttırmak için para vermen gerekiyor ama o da bir yere kadar. Herkesin eşit olması lazım, ama bundan da para kazanıyorlar.
FACEIT gibi ortamlara başlayabilirsin ama ben FACEIT önermiyorum, çünkü FACEIT kadar rezil bir ortam görmedim. İnsanlara küfreden toxic oyuncular, 2 hafta hile kullanıp ban yemeyenler, oyuna sarhoş girenler. ESEA çok profesyonel bir topluluk, ayrıca türk serverlarına da denk gelebiliyorsunuz, ama paralı o da aylık 16 TL.

Geri
Yukarı