CS:GO'da kullanılan tüm hesaplarda güven faktörü kırmızıya düşüyor

selloiste

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. CS:GO oyununu 6-7 yıldır oynuyorum, main hesabımda 4000'den fazla saatim ve Supreme Rank'a sahiptim. Kardesim oynamak istediğinde ona yeniden bir hesap açtım ve ben rekabetçi rankimi almak için oynarken 40-48 civarı leş aldım, her şey burada başladı.
7-8. maç sonunda hesap Overwatch ban yedi. Daha sonrasında benim main hesabımın güven faktörü kırmızıya düştü aynı IP ve Steam hesapları arasında değiştir yaptığım için muhtemelen ve hemen Steam'i silip tüm oyunları kaldırıp tekrar yükledim, IP sıfırladım, övgü ve yorum attım, satın alım yaptım seviyem düzelsin diye ama nafile, 3 gün sonra Overwatch ban yedi...
Dedim ki hadi beni hile sandılar, yeni hesap reportladilar, izlediler oyundan anlamayan ban yedik eyvallah, hesap yeni zaten. Pek acimadim ama giden 250 oldu, o da sıkıntı değil, main hesabimi parayla ölçülemez emek vardı bir sürü mail ve posta attım Steam ve Valve kimse dönmedi. Ümidimi kesip yeni hesap satın aldım, farklı e-posta farklı numaraya kaydettim. 5 maç attıktan sonra güven faktorüm yine kırmızıya düştü.
Bakın bunları yapmadan bilgisayarı resetledim ve IP değiştirdim, bunlara rağmen oldu.
Neyse dedim, yeni hesap o yüzden oldu. Gittim hesap satın aldım, o da dolu 6-7 madalyası ve envanteri var. Artık sıkıldım bu muhabbetten, son paramı verdim. Hesap güzel, hoş 6-7. maçtan sonra yeniden güven faktorüm kırmızıya düştü...
Ve bu iki hesapta güven faktörleri düştükten 2-3-4 gün sonra banlanıyor.
Bakın kafayı yemek üzereyim. Bilgisayarda kesinlikle 3. parti hile ve yazılım yok, kesinlikle!
Ben hile kullananlara küfreden bir insanım, foruma sakin temiz değilsin diyenler gelmesin bana gerçekten yardımcı olacak adamlar yazsın...
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Smurf hesapları sevmiyorum...

Usta Overwatch aktif değil ki ban yiyesin bende Overwatch yok şu anda karşıladığım halde gerekçelerini

Usta Overwatch aktif değil ki ban yiyesin bende Overwatch yok şu anda karşıladığım halde gerekçelerini
CS:GO'nun belirli bir beta sürümüne katılmalısınız.

Büyük ihtimalle çok iyi oynadığın için hile sanıyorlar ve raporluyorlar. Bildiğim kadarıyla raparlanmak güven faktörünü etkiliyor. Aklıma başka bir neden gelmedi.

Owerwatch şuan kullanıcılara aktif değil valve atiyo bani dostum

Büyük ihtimalle çok iyi oynadığın için hile sanıyorlar ve raporluyorlar. Bildiğim kadarıyla raparlanmak güven faktörünü etkiliyor. Aklıma başka bir neden gelmedi.
Dostum tamam iyi oynuyoruz eyvallah da ben eskiden 58-60 vurduğum maçlar var silver trol video çekerken o hesaplarda bu zamana kadar ban yemedim şimdi 4-5 hesap neden 1&2 ay içerisinde ban yiyor arkarkaya

Owerwatch şuan kullanıcılara aktif değil valve atiyo bani dostum

Dostum tamam iyi oynuyoruz eyvallah da ben eskiden 58-60 vurduğum maçlar var silver trol video çekerken o hesaplarda bu zamana kadar ban yemedim şimdi 4-5 hesap neden 1&2 ay içerisinde ban yiyor arkarkaya
Smurf yapmasaydın biz ne yapalım. Sen smurf yaparken eğleniyor olabilirsin ama biz hiç eğlenmiyoruz. Valve çok iyi bir iş çıkarmış bence.

Dostum sen bana ne anlatıyorsun yazıyı okumadan yorum yapiyosun iki tane lem hesap ban yedi 7-8 madalyası olan ne smurfu??
Yeni hesap açmışsın yani Silverlerle oynuyorsun ama senin normal rankın Supreme senin rankın ile silverlerin gücü aynı mı? Hayır. Buda smurf oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı