CS:GO güven faktörü düşüyor

TheWXR

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Daha önce CS:GO'da VAC ban yemiş bir hesabım vardı. Onda kullandığım telefon numarasını uzun zamandır kullanmıyordum bir süredir kullanıyorum ama ne zaman yeni hesap alıp o telefon numarasını o hesaba kayıt etsem hesabın güven faktörü 2-3 gün sonra düşüyor. Telefon numarası daha önce VAC banlı hesapta olduğu için mi?

Merhaba. Daha önce CS:GO'da VAC ban yemiş bir hesabım vardı. Onda kullandığım telefon numarasını uzun zamandır kullanmıyordum bir süredir kullanıyorum ama ne zaman yeni hesap alıp o telefon numarasını o hesaba kayıt etsem hesabın güven faktörü 2-3 gün sonra düşüyor. Telefon numarası daha önce VAC banlı hesapta olduğu için mi?

Evet büyük ihtimalle numaranız kara listede.

Güven faktörü çok hassas bir şey. Sadece mumara mail vs değil, mesela daha önce hile yaptığınız bilgisayarda yeni hesap açarsanız karşınıza hep hileciler geliyor.
Bu hesap daha önce hileden kırmızı güven yemiş pcde oluşturuldu. Kırmızı işaretli maçlar, o maçlarda birileri vac yedi demek. Kırmızı olmayanlarda bile çok bariz hileciler vardı. Bu hesapta hiç hile kullanılmamasına rağmen ve kırmızı güven olmamasına rağmen bu şekilde.

Yani bir kere hileye bulaştıysanız bir daha o pcde normal cs oynama şansınız çok zor

Son düzenleme:
Güven faktörü çok hassas bir şey. Sadece mumara mail vs değil, mesela daha önce hile yaptığınız bilgisayarda yeni hesap açarsanız karşınıza hep hileciler geliyor.
Bu hesap daha önce hileden kırmızı güven yemiş PC'de oluşturuldu. Kırmızı işaretli maçlar, o maçlarda birileri VAC yedi demek. Kırmızı olmayanlarda bile çok bariz hileciler vardı. Bu hesapta hiç hile kullanılmamasına rağmen ve kırmızı güven olmamasına rağmen bu şekilde.

Yani bir kere hileye bulaştıysanız bir daha o PC'de normal CS oynama şansınız çok zor.

Anladım bakalım kullandığım telefon numarasını kayıt etmeden bir daha deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı