CS:GO'da M4'mü yoksa M4A1'mi kullanılmalı?

hayatsız insan

Centipat
Yer
32°40’34.19″N 117° 9’27.58″W
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinesi
Meslek
İnsan
Şu aralar CS:GO'da bayağı rekabetçi maç giriyorum ama bazen CT tarafında oynarken iki silah arasında kalıyorum. M4 ve M4A1 ama bir türlü kararlaştıramıyorum çünkü M4A1 bana kullanması daha rahat gelse de çok zaman hasar farkından dolayı karşı takımdan oyuncuyu 100/100 vursam da ölüyorum. Buna göre de hem mermisine göre hem de hasar farkını en aza indirmek için M4 kullanıyorum, ama onu da pek iyi kullanamıyorum. Sizce rekabetçide hangi silahı kullanmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabı kendin vermişsin aslında :D tamamiyle nasıl rahat ediyorsan onu oynaman lazım. Bunun cevabını biz veremeyiz. Ben ak de iyiyimdir sen Deagle da iyisindir...
Deneye deneye tarafını seç ama ben m4'ü daha çok seviyorum. Ses ve hissiyat olarak.

Şu aralar CS:GO'da bayağı rekabetçi maç giriyorum ama bazen CT tarafında oynarken iki silah arasında kalıyorum. M4 ve M4A1 ama bir türlü kararlaştıramıyorum çünkü M4A1 bana kullanması daha rahat gelse de çok zaman hasar farkından dolayı karşı takımdan oyuncuyu 100/100 vursam da ölüyorum. Buna göre de hem mermisine göre hem de hasar farkını en aza indirmek için M4 kullanıyorum, ama onu da pek iyi kullanamıyorum. Sizce rekabetçide hangi silahı kullanmamı önerirsiniz?
M4A1-S.

Ben genelde rushlayarak oynayan birisiyim ama S kullanıyordum. Bir de M4A4 deneyeyim dedim çok daha iyi geldi bana. Sakin ve pusarak oynuyorsan M4A1 S, agresif oynuyorsan M4A4.

Yakın mesafede çatışmayı tercih ediyorsan M4A4 bence. Uzak mesafe için M4A1-S alıp 2-3 mermi atıp ateş etmeyi kesip tekrar 2-3 mermi atacak şekilde kullandığında isabet oranı çok artıyor. Özellikle düşük eloda çok avantajlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı