Steam CS:GO'da maça girmeden hile açınca ban yer miyim?

Hile kullanmadım DC ile gönderecektim ama dosyayı çalıştırınca CS:GO'da açılıp hile kullanıldı hileye bende karşıyım.

Hileye karşıyım demişsiniz ama Discord yolu ile başkasına gönderip hileleri iyice yaygınlaştırmaya çalışmışsın, eğer durum böyleyse daha kötü en kısa sürede ban yemeniz dileğiyle.

Merhaba CS:GO'da hesabıma hile açtım sonra 1 maç bile oynamadan kapattım yaklaşık 1 ay oluyor bunu yapalı ama 800 TL aenvanter var ileride ban yeme gibi bir durumu var mı? Maç girmedim, fakat aktif ettim.

Hileyi lobide enjekte edersen bir sorun olmaz bu genel olarak böyledir. Maç esnasında enjekte edersen sıkıntı çıkabilir. Paralı hile kullandığını varsayıyorum, kullandığın hilenin güncel olmasına dikkat et.

Hileyi övmemiş sadece anlatmış. Diğer arkadaşlarda çok agresif davranmış ama dediği doğru olabilir bilemeyiz. Zaten hile açarsada banlanır. Orası CS:GO'nun işi.

Çok teşekkür ediyorum hocam anlayışınız için şahsen hile kullanan birisi değilim Steam hesabımda 3-4 bin TL değerinde onu riske atan birisi değilim şu an desteğe mesaj attım ban yemedim ama bunu onlara da bildirmek istedim sonuçta ne yaptıysam onu söyledim sorunlara bakarken bazıları 1 yıl önce açmış yeni ban yemiş bazıları 2 3 ay önce açmış sonra ban yemiş kimide yememış bana daha açıklayıcı anlatımınız olabilir mi?

Çok teşekkür ediyorum hocam anlayışınız için şahsen hile kullanan birisi değilim Steam hesabımda 3-4 bin TL değerinde onu riske atan birisi değilim şu an desteğe mesaj attım ban yemedim ama bunu onlara da bildirmek istedim sonuçta ne yaptıysam onu söyledim sorunlara bakarken bazıları 1 yıl önce açmış yeni ban yemiş bazıları 2 3 ay önce açmış sonra ban yemiş kimide yememış bana daha açıklayıcı anlatımınız olabilir mi?
Yediniz mi?

Geri
Yukarı