CS:GO'da makro ban sebebi mi?

Momuşuk

Centipat
Merhabalar CS:GO'da Minecraft'ta ki gibi makrom var sadece macro ya bastığımda 4 kere tıklıyor gibi. Ban yedirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Macro ban sebebi olabilir. Bazı farelerin macro sistemi, mouse poziysonunu değiştirebiliyor. Ayrıca 64 Tick serverlarda, 0.015625 saniye aralıklarla atanmış zıplama kodu; düz yolda, neredeyse mükemmel bir bunny hop yapmanızı sağlayabiliyor. Aynı şekilde, 128 Tick serverlarda ise 0.0078125 saniye aralıklarla zıplatan komut ile düz yolda imkansız denilecek seviyede bunny hop yapılıyor.
Bu sebepten dolayı, macro ban sebebidir.

Not: Zaten macro ile yapabileceğin çoğu şeyi, CS:GO'nun bind sistemi ile yapabiliyorsun.

Yoo ben Razer Chroma faremdeki sol Click tuşlarını double Click ayarladım ve adamları tabancayla resmen tarıyorum :D.

VAC yemezsiniz ama, Overwatch'a düşerseniz ve makro kullandığınız anlaşılırsa cezalandırılabilirsiniz.

Valve diyor ki; karşınızdaki oyuncuya karşı avantaj sağlayan her türlü üçüncü taraf yazılım yasaktır ve hileye girer.

Makro DLL dosyası olmadığı için 3. parti yazılımlara girmiyor, ayrıca benim gibi jitter Click yaparak pistol kullanan çok kişi var Overwatch bunu nasıl ayırt eder bilemem, ban yersem bile itiraz ederim. DLL dosyası olmadığı için VAC ban yeme şansın yok.
Hayır. Ama ne gerek var?

Pistollerde çok işe yarıyor :d

Yeni konular

Geri
Yukarı