CS:GO'da MSI Afterburner açmak nedeniyle ban yemek

juaqmy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5 4690k
Corsair Vengeance Ddr3 1600 MHz 2*8
Asus H81 Gamer Anakart
Sapphire Nitro + Se Rx 5700 Xt
Kingston A400 240 Gb Ssd
Seagate Barracuda 1 Tb 2x
Sharkoon Shp650W Psu
MSI Afterburner'ın son güncellemelerden sonra çalışmadığını hepimiz biliyoruz. Ben de biraz araştırma yaptıktan sonra güvenli modu kapatarak Afterburner'ın aktif olduğunu öğrendim. Güvenli modu kapattım girdim oynadım sorun yoktu. Oyunu kapatıp tekrar açttıktan sonra ölüm maçına 2. girişimde ban yedim. Daha önce böyle ban yiyen veya banı açtırabilen var mı? Yorumlarınızı bekliyorum...

Dosya Ekleri

• egwerwer.png
    egwerwer.png
    95,3 KB · Görüntüleme: 202
MSI Afterburner'ın son güncellemelerden sonra çalışmadığını hepimiz biliyoruz. Ben de biraz araştırma yaptıktan sonra güvenli modu kapatarak Afterburner'ın aktif olduğunu öğrendim. Güvenli modu kapattım girdim oynadım sorun yoktu. Oyunu kapatıp tekrar açttıktan sonra ölüm maçına 2. girişimde ban yedim. Daha önce böyle ban yiyen veya banı açtırabilen var mı? Yorumlarınızı bekliyorum...
Bende buna benzer bir ban yedim. Sebebi ise Razer Cortex ile oyunu başlatmamdı sanırım ban yiyeli 5 yıl oldu, ne kadar rapor atsamda cevap vermediler ilgilenmediler, umarım aynı durumu yaşamazsınız.

Steam'de VAC kalıcıdır ve kaldırılamaz diyor ama eğer hile açmadıysan eminsen yüksek ihtimal açıyorlar diye biliyorum hem MSI Afterburner'a ne gerek var zaten Steam'in orijinal FPS sayacı vardı.

Geçmiş olsun. Valve'in salak saçma işlerinden biri. Daha önce hiç VAC BAN yemedim ama bir itiraz sisteminin olduğunu düşünüyorum. Logitech Gaming Software uygulamasını açıp klavye ışıklarını kapattığı için ban yiyenleri duymuştum. :)

Zerre kadar alakası yok, biliyorsunuz değil mi? Afterburner yüzünden kimse VAC yasaklanması almaz.

Hocam Afterburner değil de belki bilgisayarında hile olmayan 3. parti yazılım vardır bazen onun içinde VAC atıyorlar ama arkadaş hilemi bilemem eğer değilse açıyorlar YouTube'da videoları vardı.

@Olga666

VAC sistemi tanımlanabilir hile tespiti yapar. Bu da demek oluyor ki, korumalı sunuculara bağlandığınız andan itibaren, oyunun çekirdek dosyalarında değişiklik yapıp yapmadığınıza ve veritabanında bulunan bir yazılım kullanıp kullanmadığınıza bakıyor. Onun dışında PC'de bulunan yazılımlarla ilgilenmez. Afterburner'ın bu listeye dahil olduğunu hiç sanmıyorum. Zira Afterburner oyun dosyalarına müdahale eden bir yazılım da değil.

Hatalı VAC yasaklamaları mümkün, fakat bu tür yazılımlarla alakası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı