CS GO'da Overviews Harita Ban Sebebi Mi?

darth_turko

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği öğrencisi
Selamlar. YouTube üzerinde bir kaç videoda overviews yani haritalara "spot names" ekleniyor. Öncelikle çok kullanışlı bir seçeneğe benziyor çünkü kimse tam ve doğru bir şekilde spot namesleri tam bilemez. Benim tereddütüm ise oyunun dosyalarını değiştirme işlemi olduğu için bu bir ban sebebi midir? Yardımlarınızı bekliyorum ve size bir örnek video atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun bazı dosyalarının değişikliğe uğradığı fark edildiği zaman VAC ban devreye giriyor diye biliyorum, yani banlanıyorsun. Ama ilk cümlede dediğim gibi bazı dosyalardan bahsediyorum.

Oyunun bazı dosyalarının değişikliğe uğradığı fark edildiği zaman VAC ban devreye giriyor diye biliyorum, yani banlanıyorsun. Ama ilk cümlede dediğim gibi bazı dosyalardan bahsediyorum.
Yani sadece harita dosyaları değişiyor. Şimdi 24₺ mi de risketmek istemiyorum. Ben en iyisi biraz daha araştırıyım :)

Hayır ban sebebebi değil. Haritanın üst tarafında yer isimleri yazıyor zaten.İngilizce yapabilirdin.
Umarım öyledir. Benim için biraz daha araştırmam daha iyi olacaktır :)

Oyun dosyalarında değişiklik yapmak oyundan oyuna göre risk taşır.

CS: GO'da bu dediğiniz yasaklama sebebi olmasa da, aynısını Call of Duty oyununda yaptığınız an yasaklama alırsınız. CoD oyunlarında herhangi bir modifiye işlemine, farklı fare imleci kullanımına, ya da bir değişikliğe izin vermiyorlar.

Bu yüzden dosyalara müdahale eden programın oyun üzerinde etkisini bilmeniz gerekir. Kısacası VAC veritabanı her oyunda aynı çalışmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı