CS:GO'da övgü hilesi yapmanın ne faydası var?

7Game7

Yoctopat
Az önce oyuna yeni başlamış birini gördüm. 200-200-200 falan övgüsü vardı. Bu hileyi neden yapıyorlar yoksa güven faktörünü mü yükseltiyor? Peki bundan dolayı VAC ban yiyorlar mı?

VAC bana sebep değil. İtemsatış gibi sitelerde satıyorlar övgü botunu. Botlar övgü atıyor. Güven faktörünü yükseltiyor VAC ban yedirmez.

Güven faktörünü yükseltiyor bu da Green factorlerle oynamana olanak sağlıyor eğer herkes seni hile ve toxiclikten reportladıysa oyun bulamıyorsun fakat bunları alınca bulabiliyorsun, bir de şöyle bir durum var o 200 200'lük yüksek ihtimal sunucu içi direk senin CS:GO profiline gelen övgü o çok işe yaramıyor sadece gösteriş, ben yaptığımda kaç hesapta yükselmedi direk Steam profiline gelen övgü direk yem yeşil yapıyor.

Güven faktörün düşünce oyununa hileler veya uyumsuz takım arkadaşları gelir. Oyuncular bundan dolayı güven faktörü yükselten övgüler veya profil yorumları satın alırlar. Bazıları sadece havalı olduğunu düşündüğü için alır, lafım yok isteyen istediğini yapar. Ve evet övgü güven faktörü yükseltir ayrıca fazla abartılmadığı sürece vac riski yoktur, 300-300-300'ün üstüne çıkılmaması tavsiyemdir.

Geri
Yukarı