CS:GO'da pazara satışa konulan ürünün 10 saniyede satılması normal mi?

Bir şey soracağım. Değeri 1 TL bile olmayan çok ucuz bir skin sattım. Bu da hemen gitti. Alan kişinin profiline girdim ve bu tip eskimiş ve ucuz fiyatlı 100'lerce skin var envanterinde. Adam değeri çok ucuz skinleri depoluyor resmen.

Sizce bu kişinin amacı nedir bunları toplamakta?

Bir şey soracağım. Değeri 1 TL bile olmayan çok ucuz bir skin sattım. Bu da hemen gitti. Alan kişinin profiline girdim ve bu tip eskimiş ve ucuz fiyatlı yüzlerce skin var envanterinde. Adam değeri çok ucuz skinleri depoluyor resmen.

Sizce bu kişinin amacı nedir bunları toplamakta?

Büyük ihtimal ya YouTuber'dir ya da gri skinleri birleştirip daha sonra o skinleride pahalı skine çevirmek için ucuzdan skin topluyor.

Büyük ihtimal ya YouTuber'dir ya da gri skinleri birleştirip daha sonra o skinleride pahalı skine çevirmek için ucuzdan skin topluyor.
Hocam ben çok anlamıyorum da biraz daha açar mısın dediğini. Gri skinleri birleştirip daha sonra pahalı skine çevirmek nedir? Yani atıyorum 1 TL'ye aldığı şeyi mesela 3-5 ay sonra 3-5 TL'ye satmaktan mı bahsediyorsun?

Hocam ben çok anlamıyorum da biraz daha açar mısın dediğini. Gri skinleri birleştirip daha sonra pahalı skine çevirmek nedir? Yani atıyorum 1 TL'ye aldığı şeyi mesela 3-5 ay sonra 3-5 TL'ye satmaktan mı bahsediyorsun?
Hayır hocam. Oyunda aynı renkte olan 10 skini birleştirip bir üst rengini alıyirsun hocam. Mesela 10 tane gri skini birleştirip 1 tane açık mavi skin alıyorsunuz ama pek karlı olmuyor öyle birleşmeler. Ama mesela 10 tane mor skini birleştirip kırmızı skin ala bilirsiniz ama onuda kar etmek için bayağı detayı var. You Tube'de Bonfire isimli kanal çok güzel şekilde anlatmıştı bu olayı. You Tube'ye "Bonfire takas kontratı" yazarsanız çıkar önünüze.

Geri
Yukarı