CS:GO'da gümüş birinin kennyS gibi AWP kullanması normal mi?

Player1907

Yoctopat
CS:GO'da yaklaşık 250 saatim var. İşten boş vakit buldukça oynuyorum. Yaşım KennyS'den biraz daha büyük yani herhangi bir profesyonel amacım yok hobi amaçlı oynuyorum. Oyunda çok eski olmamama rağmen kendimi AWP'de kennyS ile denk veya yakın görüyorum ama buna rağmen gümüşlerde sürünüyorum.
Aşağıda açtığım konunun linkini vereceğim, CS:GO'nun berbat eşletirme sistemi yüzünden seri galibiyetler alamıyorum hatta tam tersi çoğunlukla iyi oynamama rağmen kaybettiklerim daha fazla. Bu arada eski CS 1.6 oyuncusuyum ama uzun zamandır girmedim o oyuna.
Gece Dust 2 uzun maç destansı bir galibiyet aldık ilk 6 eli 6-0 gerideyken. Bu maçı kennyS oynasa öve öve bitiremezdi millet, benim gibi tanınmamış biri olunca maçta bir övgü bile gelmiyor :D Hatta son ellerde param yoktu ve takımdakiler maçı taşımama rağmen çıkarıp AWP bile atmadılar :D
Not: Her şeyi sansürledim, herhangi bir bilgiyi göstermeye gerek yok sadece istatistikleri göstereceğim.
Vurduklarımın büyük kısmı AWP ile. Ama sonuç ne? Sonuç gümüş :D

1692864421923.jpeg

Eşleştirme sistemi konum:

Herkesin iyi günü olabilir. Ayrıca round başına yalnızca 1.1 kill oranınız var, neden bu kadar abarttınız onu da anlamadım. Crossu yerde gezen adamlara karşı oynuyorsunuz sonuçta, eğer dediğiniz kadar iyiyseniz bu sizin için basit olmalı.
Şimdi şöyle bir şey var. AWP alabilmek için vuramadığım ellerde elimde çoğunlukla USP tabancası oldu. Sürekli para biriktirmek için başka silah pek almadım.

Ayrıca daha 250 saatim var. Karşımdaki ranklar daha yüksekti. General falan yazıyordu rütbelerinde bazılarında.

Tekrar söyleyeyim hobi amaçlı oynuyorum. İşten vakit bulduğumda :D 144Hz monitör.

General sadece level sisteminin bir isimlendirmesi, General olması pek bir şeyi değiştirmez aslında. Size kötü oynuyorsunuz iyi oynuyorsunuz demek için gördüğüm çok bir şey de yok zaten. Bahsettiğiniz oyuncu 2014'den beri profesyonel olup o zamanlarında da bugünün de kendisini kanıtlamış olduğu için;

Dosya Ekleri

• 1692865488394.png
    1692865488394.png
    194,8 KB · Görüntüleme: 30
Hocam bu eşleştirme sisteminin düzeltilmesi lazım. Benim gibi oyuncular harcanıyor gümüşte.

Aşağıda linkini koydum o konuya da bak bence. Sürekli dengesiz takımlar yüzünden seri yenilgiler ile Gümüş 1 olacağım diye çekiniyorum :D

Oyunu 2014'ten beri oynadığım için dediklerine hakimim, bunun çözümü maalesef yok. İstersen Faceit'e geç ama orada da bir "elodog"a denk gelirsen yaptığın ilk hatada bağırıp çağırıp oyunu trolleyecektir. Maalesef insanları değiştiremezsin, bu sistemin çözebileceği bir şey değil.

CS:GO'da yaklaşık 250 saatim var. İşten boş vakit buldukça oynuyorum. Yaşım Kennys'den biraz daha büyük yani herhangi bir profesyonel amacım yok hobi amaçlı oynuyorum. Oyunda çok eski olmamama rağmen kendimi AWP'de kennys ile denk veya yakın görüyorum ama buna rağmen gümüşlerde sürünüyorum.
Aşağıda açtığım konunun linkini vereceğim, CS:GO'nun berbat eşletirme sistemi yüzünden seri galibiyetler alamıyorum hatta tam tersi çoğunlukla iyi oynamama rağmen kaybettiklerim daha fazla. Bu arada eski CS 1.6 oyuncusuyum ama uzun zamandır girmedim o oyuna.
Gece Dust 2 uzun maç destansı bir galibiyet aldık ilk 6 eli 6-0 gerideyken. Bu maçı kennys oynasa öve öve bitiremezdi millet, benim gibi tanınmamış biri olunca maçta bir övgü bile gelmiyor :D hatta son ellerde param yoktu ve takımdakiler maçı taşımama rağmen çıkarıp AWP bile atmadılar :D
Not: Her şeyi sansürledim, herhangi bir bilgiyi göstermeye gerek yok sadece istatistikleri göstereceğim.
Vurduklarımın büyük kısmı AWP ile. Ama sonuç ne? Sonuç gümüş :D

Eki Görüntüle 1914987

Eşleştirme sistemi konum:

Hocam gerçekten çok güldürdünüz beni kennys ile denkmi görüyorsunuz kendinizi gerçekten yanlış anlamayın ama büyük öz güven varmış sizde gerçekten o kadar iyiysen tek başına taşıyarak rank yükselirsin 1. hesabım global 2. hesapta yeni hesapta tek başıma lemdeyim şu an yani yanlış anlamayın ama oyunculuğunuz keleş falandır Silver'larla oynayınca çıkamamanız normal keleş bir oyuncu için Silver elo çerez değil.

Teşekkürler cevaplarınız için. İşte profesyonel bir amacım olmadığı için zaten işten vakit bulunca oynuyorum. Sadece AWP'ye özel kennyS ile kıyasladım kendimi o kadar. Genel olarak ondan iyiyim demedim. Konuya ilginiz için teşekkür ederim ama.

250 saat CS oynamış, kendisini KennyS ile denk görüyormuş. :D Elin yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış. :D

Hocam gerçekten çok güldürdünüz beni kennys ile denkmi görüyorsunuz kendinizi gerçekten yanlış anlamayın ama büyük öz güven varmış sizde gerçekten o kadar iyiysen tek başına taşıyarak rank yükselirsin 1. hesabım global 2. hesapta yeni hesapta tek başıma lemdeyim şu an yani yanlış anlamayın ama oyunculuğunuz keleş falandır Silver'larla oynayınca çıkamamanız normal keleş bir oyuncu için Silver elo çerez değil.
250 saatle daha oyuncu bile görmemiş ki. Benimle veya seninle oynasa hile açtınız diye ağlar muhtemelen :D Bu arada kıyaslamak bile aşırı komik de, KennyS 10 senedir MM oynamıyordur :D Adam FPL oyuncusu.

Son düzenleme:
@DoktorBey19, çok güldüm. Özellikle ağlama kısmına, kaç yaşındayım hile diye ağlayacağım öyle mi? :D

AWP ile teke tek kapışsak dersini verirdim de, forumda kişisel bilgilerimi ve profilimi birileriyle paylaşacak kadar cahil değilim :D O yüzden dolayı resimde gördüğün gibi her şey sansürlü :)

Geri
Yukarı