CS:GO'da ping yüksek oluyor

Burak1Demir

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selam. Uzun süredir CS:GO oynamıyordum tekrardan biraz bakmak istedim. Pingim inanılmaz derecede yüksek, doğru düzgün oynayamıyorum. Modeme reset de attım gene değişmedi. Sebebi nedir ya da ne yapmam gerekir? Alakasız olabilir belki ama Ookla'dan aldığım hız sonuçlarını da atıyorum. İyi forumlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,1 KB · Görüntüleme: 32
Kablosuz bağlanıyorsanız kabloluya geçin. Aldığınız ping değerleri kaç? Altta belirttiğim kodu da yazın ve pinginiz 30-120 arasında ise normal diyebiliriz.

mm_dedicated_search_maxping 150

CS:GO'nun TR de serveri yok ondan olabilir mi?
Hocam eskiden 35-40 pingle oynadığım zamanları biliyorum. Tabi ki TR serverinin olmamasıda bir etki, ama daha iyi bir şekilde oynayabilmek için ne yapabilirim ?
bende de ping çıkıyordu laptopun wifi adaptörü kaynaklı çıktı. Eğer kablosuz bağlanıyorsan kablolu bağlan ama speedtestteki 17 ping yüksek gibi büyük ihtimalle ondan kaynaklıdır.
Kablolu bağlanma ihtimalim pek yok gibi hocam maalesef. Başka öneriniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim ilginiz için.
Kablosuz bağlanıyorsanız kabloluya geçin. Aldığınız ping değerleri kaç? Altta belirttiğim kodu da yazın ve pinginiz 30-120 arasında ise normal diyebiliriz.

mm_dedicated_search_maxping 150
Deneyeceğim hocam çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı