CS:GO'da Prime almak mantıklı mı?

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Valorant oynamaktan sıkılmaya başladım ve CS:GO'nun bende Prime'sız sürümü var onu oynaması da eğlenceli. Sizce CS:GO Prime almak mantıklı mı? Rank kasmak zaten istiyorum ama oyun zevkini falan arttırır mı? Hile, Rus sayısını falan azaltır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank yükseldikçe hile artıyor aslında şu an 2-3 kez hileyle karşılaştım ve gayet eğlenceli, alınabilir.

Prime tabik mantıklı fakat valorant gibi oyunlara boşa vakit harcamak yerine rainbow6 gibi kendini geliştirebileceğin stratejik oyunlar oyna.

Bir oyunun oyuncu kitlesinin yaşı ne kadar düşük ise ordan o kadar uzaklaşın.

Prime tabik mantıklı fakat Valorant gibi oyunlara boşa vakit harcamak yerine Rainbow6 gibi kendini geliştirebileceğin stratejik oyunlar oyna.

Bir oyunun oyuncu kitlesinin yaşı ne kadar düşük ise oradan o kadar uzaklaşın.

Aga Rainbow Six'i biliom oynamak istiyorum ama para diye bir sıkıntı var :/

Valorant'dan banlanınca birde spooferlara 400 500 lira para vermek istemediğim için CS:GO geçiyorum. Rank kasmak istediğim için alacağım. Legit oynamayı düşünüyorum legit daha zevkli oluyor sanki. Ama kutu falan düşürmek içinse zarar ettirir.

Rank yükseldikçe hile artıyor mu azalıyor mu? Kafam karıştı kusura bakmayın.
Evet. Artıyor.
Valorant'dan banlanınca birde spooferlara 400 500 lira para vermek istemediğim için CS:GO geçiyorum. Rank kasmak istediğim için alacağım. Legit oynamayı düşünüyorum legit daha zevkli oluyor sanki. Ama kutu falan düşürmek içinse zarar ettirir.
Uzun zamana dökünce gayet karlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı