CS:GO'da rank atlayamamak

Rank önemli değil eğlenmeye çalış. Eğer Rank için hırs yaparsan oyunu kendine zehir edersin hırslandıkça daha kötü oynarsın.

Aynı durumdan şikayetçiyim. Hesabıma EXP gelip gelmediğinden şüpheliyim. Art arda 10 maç kazanma serim var ama Silver 3'üm her maçta yanıma gelen dört kişiyi de ben sırtlıyorum. Adamlar Başlangıç seviye bot gibi geliyor her maç Ace ya da Clutch'Im var ve artık bundan zevk almamaya başladım. Steam Support'a yazmayı dene ama bir şey değişeceğini sanmıyorum. Matchmaking'de kasmaktansa Faceit'e geçmen daha iyi olur.

FACEIT önerenler olmuş katılmıyorum. Zaten Silver oyuncusu olarak eksiklerin olduğu belli FPS oyunları için yeterli bilgin olmadığını düşünüyorum(bende Silver başladım. D) eksiklerini kapattıkça kendi farkını göreceksin. Aim practise ve Game sense gelişmesi lazım. FACEIT oynamak ister isen oradaki düşük rankta oynarsın pek bir fark olmaz.
Faceit önerirken eğer iyi oynuyorsan dedim, yani eğer iyi bir aimi varsa 128 tick serverda oynaması daha iyi diye düşünüyorum.

Rank atlamanın bir çok sebebi var. Oyun içinde bomba kurman, onu korumam edolar vs. Sadece win aldın gibi şeylerle atlayamıyorsun. Ayrıca karşı takımda rankı yüksek oyuncular varsa onlardan daha çok elo alıp yükselebilirsin.

Haklı tarafların var ama 128 tick 240 Hertz 360 Hertz falan bunların farkı Silver için değil. Öncelikli olarak oyunu öğrenmeliler o yüzden Silver'lar, zaten aim antrenmanı Pro oyuncuların Clutch anlarında neler yaptıkları, takım içi görev dağılımı gibi birçok şeyi bilmeyip veya görmezden gelip ilerleyemezler yüksek eloda tickrate de fark eder Hertz de FPS de.

@couza

Son düzenleme:
Benim de arkadaşımla girip art arda 8 maç Win alıp arkadaşımın 2 rank atlayıp, benim 1 tanesi hariç hepsinde MVP atmama rağmen rank atlayamadığım oldu. Hatta en son kendisiyle kafayı yemiştik, o rank atlıyordu ben onca maça rağmen atlayamıyordum. 2021'in ortası gibi yeni hesap açıp kısa bir sürede lem olmuştum, ondan sonra Prime muhabbeti de gelince Valorant geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı