CS:GO rank atlayamamak

Arkadaşlar, CS:GO oynamayı seviyorum ve rankımada gereksiz şekilde fazla önem veriyorum. Art arda 13 maçtır Win alıyorum ve S1 hala rankım. Ne yapmam lazım bu rankın yükselmesi için? Her maç neredeyse 30 kill alıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bende aynı sorunla karşı karşıya idim sorunu şöyle düzeltebilirsin sürekli aynı harita oynama herkesin oynadığını oynama kill sayın ile ölme sayın arasında bayağı fark olsun yani kda oranın yüksek olsun kendinden yüksek kişilerle maça girme nova kalaş lem gibi ve sana tavsiyem eğer herkes sana hile falan diyorsa birazdaha Save oyna ama yine kda oranına dikkat et ben 2 ay boyunda S3'de kaldım hep dust 2 giriyordum 1 el mirage girdim rank atladım sonra Inferno falan derken en son nova 3 idim.

Bende aynı sorunla karşı karşıya idim sorunu şöyle düzeltebilirsin sürekli aynı harita oynama herkesin oynadığını oynama kill sayın ile ölme sayın arasında bayağı fark olsun yani kda oranın yüksek olsun kendinden yüksek kişilerle maça girme nova kalaş lem gibi ve sana tavsiyem eğer herkes sana hile falan diyorsa birazdaha Save oyna ama yine kda oranına dikkat et ben 2 ay boyunda S3'de kaldım hep dust 2 giriyordum 1 el mirage girdim rank atladım sonra Inferno falan derken en son nova 3 idim.
Kendisinden yüksek kişilerle maça girerse daha kolay rank atlar, diğer dediklerin doğrudur.

CS:GO'da ne bileyim hile kullanmayan bir ben kaldım herhalde 13 maç alman büyük başarı
Silver'dan yükselmenin zorluğundan geçmişte arkadaşlar söylerdi devam et kazanmaya atlarsın elbet.

CS:GO'da ne bileyim hile kullanmayan bir ben kaldım herhalde 13 maç alman büyük başarı
Silver'dan yükselmenin zorluğundan geçmişte arkadaşlar söylerdi devam et kazanmaya atlarsın elbet.
Premium CS:GO alınca bile hileci geliyor. Eskiden ücretli iken bu kadar hileci yoktu.

Kendisinden yüksek kişilerle maça girerse daha kolay rank atlar, diğer dediklerin doğrudur.

Adam zaten iyi oynuyormuş kendinden yüksek kişilerle girmesine gerek yok kendinden yüksek kişilerle girmesi onun kill sayısını düşürür ama takımı taşır şöylede bir gerçek var ki berabere kaldığında bile rank atlayabiliyorsun yeter ki kda yüksek olsun ve kendinde yüksek kişilerle girerse edo su yükselir karşısına zor adamlar gelir.

Nova 2 den Nova 3'e 13 win streak ile yükselmiştim. Sonra da oynamadım zaten oyunu. Saçma bir lig atlama sistemi var.

Geri
Yukarı