CS:GO'da rütbe atlayamıyorum

masterchess23

Centipat
Gençler CS'ye 2 ay önce başladım 164 saatim var seçkin Silver'a kadar çıktım sonrasını getiremedim her el 25-20-30 adam vuruyorum en az oyunlara girmeden önce Aim Botz'da 500 adam hareketli botlarla da 300 adam vurup Recoil Master yapıp giriyorum benimle birlikte gelişecek biri var mı?

Kardeş aynı sorun bende de var kaç maç kazanıp kaç kayıp ediyorsun ve nasıl kazanıp (1 kaybedip 4 kazanmak vs) kayıp ediyorsun?

2 kayıp 4 kazanma gibi sürekli 25 20 vuruyorum 8 9 edo alıyorum ama gelişmek istiyorum benim gibi biriyle oynamak isteyen olur ise birlikte rank çıkabileceğimiz alıştırma yapabileceğimizi birini arıyorum
nova ranklı arkadaşlarımla girdiğimdede novalara karşı 18 20 arası vuruyorum

Kayıp edince sıfırdan başlamak gibi bir şey oluyor bende. Art arda 3 kazandıysanız hemen girmeyin.
Verebiliceğim tek tavsiye bu.

İmzama gelin, orada arkadaş ekleyin.

Aslında yönetimin bir ana başlık adı altında sürekli güncel bir Technopat CSGO Oyuncuları başlığı olması gerek.

Saate göre bakıldığında ve dediklerine göre normal diyebilirim. Oyun tecrüben arttıkça ve normal MM gireceğin zamanlarda takım arkadaşları bulursan daha kolay rank atlarsın. Ama rank sevdası bir süre sonra oyundan zevk almanızı kısıtlar benden demesi. Eğlence için oynamanızı tavsiye ederim.

Aslında böyle rank olaylarına çok takılan biri değilimdir. Birkaç kişi var onları utandırmak istediğim için takıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana aim geliştirmen için şu videoyu önerebilirim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Onun dışında bir takım kurup ciddi bir şekilde oynamanızı tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı