CS:GO rütbe atlayamıyorum

Yok hocam 4-5 maç kaybetmişimdir art arda en fazla.
Bu oyun maçın kazanıp kazanılmamasına göre değil rauntlardaki başarıya göre rank atlatıyor. 16-14, 16-13 vs. gibi maç sonuçlarında çok fazla yetenek puanın artmıyor. Mesela boosting olayları var, 0 kill alsan bile maç 16-0 olduğu için birkaç maça rank atlatıyor oyun. Tabii senin kill alıp rakibin en az raunt kazanacak şekilde oyunu bitirmen gerekiyor.

Şimdi buradaki tüm yorumları unut. 900 Win'im var, 3 bin saatim var. Arkadaşımla oynuyorum, onun da ayni sekilde.
Biz bu oyuna 2 yıl önce başladık, Silver 2 idik. İlk 500 saatimde Silver elosunda kaldim ve sürekli kaybettim. Nisaycsgo kanalını izleyerek oyun mantalitemi değiştirdim ve artık iyi oynamaya başladım yavaş yavaş. Bununla beraber hızlı hızlı rütbe atlayacagimi düşündüm fakat olmadı. Lakin senin içini şu şekilde rahatlatabilirim, bu oyundakin rutbe sisteminde 3 4 tane geçmesi zor baraj var, onu geçince çatır çatır atlayacaksin rütbeleri.
Ne mi dedim?
Benim barajlarim Silver 2 - nova 3 - çapraz keleş ve çift kartal.
Nasıl yani?
Ben bu söylediğim rütbelerde aylarca kaldım, sen de bence aynısını yaşıyorsun. Eğer sürekli Win alirsan o takilikaldigin rutbeyi atladığın anda hizla rutbe atlayacaksin. Zira capraz kelesten guzideye atlamam yaklaşık 6 ay falan sürdü, guzideden lem( çift kartal ) rütbesine atlamam 1-2 hafta. Yani kısacası bu rutbeyi atlaman aylar sürüyor gibi gozukse de, sen bu rutbeyi atladığın gibi diğer rütbeleri de kolayca atlayacaksın bence, bende ve arkadaşlarımda böyle oldu.

Buradaki en önemli şey Win streak diye tabir edilen art arda kazanmadir, araya bir lose girip seriyi bozarsan, rutbe atlama işini zorlastirirsin.

Şimdi buradaki tüm yorumları unut. 900 Win'im var, 3 bin saatim var. Arkadaşımla oynuyorum, onun da ayni sekilde.
Biz bu oyuna 2 yıl önce başladık, Silver 2 idik. İlk 500 saatimde Silver elosunda kaldim ve sürekli kaybettim. Nisaycsgo kanalını izleyerek oyun mantalitemi değiştirdim ve artık iyi oynamaya başladım yavaş yavaş. Bununla beraber hızlı hızlı rütbe atlayacagimi düşündüm fakat olmadı. Lakin senin içini şu şekilde rahatlatabilirim, bu oyundakin rutbe sisteminde 3 4 tane geçmesi zor baraj var, onu geçince çatır çatır atlayacaksin rütbeleri.
Ne mi dedim?
Benim barajlarim Silver 2 - nova 3 - çapraz keleş ve çift kartal.
Nasıl yani?
Ben bu söylediğim rütbelerde aylarca kaldım, sen de bence aynısını yaşıyorsun. Eğer sürekli Win alirsan o takilikaldigin rutbeyi atladığın anda hizla rutbe atlayacaksin. Zira capraz kelesten guzideye atlamam yaklaşık 6 ay falan sürdü, guzideden lem( çift kartal ) rütbesine atlamam 1-2 hafta. Yani kısacası bu rutbeyi atlaman aylar sürüyor gibi gozukse de, sen bu rutbeyi atladığın gibi diğer rütbeleri de kolayca atlayacaksın bence, bende ve arkadaşlarımda böyle oldu.

Buradaki en önemli şey Win streak diye tabir edilen art arda kazanmadir, araya bir lose girip seriyi bozarsan, rutbe atlama işini zorlastirirsin.
Ben öleyim o zaman 600 saatim var yapamadım gitti. Hiç takımım olmamıştı.

Ben öleyim o zaman 600 saatim var yapamadım gitti. Hiç takımım olmamıştı.

Takımın olmasa dahi lobiden mikrofonlu insanlarla gir, daha çok Win alırsın. Dediğim gibi kill sayısı ve Win'den çok Win streak önemli, o olmadna rütbe zor. Ben de 1200. saatimde novaydim su anlemim. Sen de eminim yukseleceksindir.

Aylar önce ilk rütbemi aldığımda (nova 1) gayet mutluydum falan birkaç maç sonra rütbem düştü Silver 4'e, o günden beri 40-50 galibiyet aldım ama rütbem hala aynı. Her maç 3-4 edo almama rağmen 20-30 kill almama rağmen hala aynı. Sorun ne?

Edo adam vurmak rank atlamak için sadece 2 sebep değil oyun içi davranışlarınız önemli takıma yardım gibi bomba kurmak asist almak da önemli.
Ve artık mm oynamasanız facit ESEA gibi farklı 128 tick sunucularda oynasanız çünkü rankınız kimsenin umrunda değil.

Mm hile kaynıyor ve Valve buna hiçbir şey yapmıyor adam gibi bir anti hile gelmeden mm girmem tavsiyede etmem.

Her şey den önce takım kurmaya çalışın. Sizden alt veya üst fark etmez. Tabi sizden daha yüksek arkadaşınız varsa rank atlama ihtimaliniz biraz daha yükselir. Eğer iyi bir takım içi iletişime sahipseniz rank atlamanız kolaylaşır. Ve Dust2 Mirage ve Inferno girmemeye çalışın mümkünse Cache de girmeyin. Çünkü bu haritalar hile gerçeğinin kendini en çok hissettirdiği haritalardır ve toxic veya lamerlarla karşılaşma ihtimaliniz bi o kadar artar. Son olarak Edo ile isabet oranınız önemlidir. Örneğin full negev alıp tararsanız rank atlama ihtimaliniz düşer. Umarım en kısa süre içinde istediğiniz seviyeye ulaşırsınız bol şans...

168 maç kazandım dün itibariyle. Rütbem Süslü Keleş (MG 2). Bana soracak olursanız karşı taraf sinirlenince SSG ile kapı arkası headshot falan atıyor, harcadığınız vakte, verdiğiniz emeğe değmez.

210 Win'im var nova 3'um. Rank atlama olayı sadece Win e bakmıyor. 1 Mac alıp 1 Mac kaybedersen yükselmezsin zaten. 40-50 galibiyetin yanında kac kaybedilen var?

Aim lazım kafadan vuruşunuz yoksa kalırsınız zaten. 7 ay sonra ilk defa girdim ve "spray" dair hiçbir şey bilmiyordum sadece kafadan vuruşlarla arkadaşın hesabını Çift Keleş 2'ye attım. Kısaca ben bu oyunun sistemini kafadan vuruşlar yaparsan yükselirsin olarak görüyorum.

Geri
Yukarı