CS:GO rütbe atlayamıyorum

haramii

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aylar önce ilk rütbemi aldığımda (Nova 1) gayet mutluydum falan birkaç maç sonra rütbem düştü Silver 4'e, o günden beri 40-50 galibiyet aldım ama rütbem hala aynı. Her maç 3-4 EDO almama rağmen 20-30 kill almama rağmen hala aynı. Sorun ne?

Aynı haritalara sürekli girmeyin. Takım kurun. Ben takımsız olarak en fazla Nova 2'ye çıktım. Unlost'un Discord sunucusundan takım kurduk ve hızlıca çift keleşe yükseldim. Adam vurmaktan ziyade takımınıza yardım etmeniz, flaşını atmanız falan da oyunda bir etken.

Aylar önce ilk rütbemi aldığımda (Nova 1) gayet mutluydum falan birkaç maç sonra rütbem düştü Silver 4'e, o günden beri 40-50 galibiyet aldım ama rütbem hala aynı. Her maç 3-4 EDO almama rağmen 20-30 kill almama rağmen hala aynı. Sorun ne?

20-30 maçı art arda kaybettiyseniz artık yükselemezsiniz. Hesabınız artık çöp. Yanlış anlamayın saçma CS:GO algoritması yüzünden.

110 galibiyetim var. Oyuna başladığımdan beri Usta Gümüşüm (ne düştüm ne çıktı) . Rank sistemini bir türlü anlayamadım. Bomba kurmaya, imha etmeye bakın diyorlar ama bende işe yaramadı onlar.

Rütbe atlayamama gibi bir sorun olamaz. Bunlar hep uydurma. Rütbe atlamanız için bomba kurmak, bomba imha etmek, takım arkadaşlarına zarar vermemek, edo almak, kill almak bunlar hep rütbe atlamaya yardımcı olur. Bazen 10 maç üst üste kazanarak atlarsın bazen de 2 maçta. Bunun bir kuralı yok. Şansına bağlı bu durum.

Aynı haritalara sürekli girmeyin. Takım kurun. Ben takımsız olarak en fazla nova 2'ye çıktım. Unlost'un Discord sunucusundan takım kurduk ve hızlıca çift keleşe yükseldim. Adam vurmaktan ziyade takımınıza yardım etmeniz, flaşını atmanız falan da oyunda bir etken.

100 galibiyet var nova 2'yim farklı haritalarda oynuyorum değişen bir şey yok 2 tane hiz madalyam var.

Nova oyuncusuysan Nova'da kalırsın. Ayrıca 16 raunt için 3-4 edo çok değil. Rankı senden yüksek birileriyle girersen daha kolay rank atlarsın. Onun haricinde Dust2 oynama.

Geri
Yukarı