CS:GO'da RX 6600 Dual kullanımı %10'a düşüyor

Furkitolki1

Centipat
Daha fazla  
ASUS Dual RX 6600 ve Ryzen 5 5500'lü sistemimde FPS düşmesi tarzı sorunlar yaşıyorum. 400 FPS olan CS:GO'da 120-170 FPS alıyorum ve stabil değil. GPU kullanımı 99'dan birden 0'lara 10'lara düşüyor sonra tekrar düzeliyor. Sürekli oluyor. Ne yapacağım bilmiyorum. BIOS güncelledim sürücü eski sürüme döndüm, yenisini yükledim fayda yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Dual RX 6600 ve Ryzen 5 5500'lü sistemimde FPS düşmesi tarzı sorunlar yaşıyorum. 400 FPS olan CS:GO'da 120-170 FPS alıyorum ve stabil değil. GPU kullanımı 99'dan birden 0'lara 10'lara düşüyor sonra tekrar düzeliyor. Sürekli oluyor. Ne yapacağım bilmiyorum. BIOS güncelledim sürücü eski sürüme döndüm, yenisini yükledim fayda yok.
Ekran kartınızın sürücüsünü kontrol edin, Güncelleme geldiyse yapmanızı öneririm.
Yüklü ekran kartı sürücüsünü kaldırıp en güncel ekran kartı sürücüsünü yükleyin sorun büyük ihtimalle düzelecektir. Duruma göre bilgilendirin

Bende 10 fps lere kadar düşüyorum. Crack After Effects yüklemiştim ondan dolayı mı acaba?

Geri
Yukarı