CS:GO'da sansasyonel vuruşlardan ban yenir mi?

raiwezzs

Hectopat
Daha fazla  
Bugün, yaklaşık 20 dakika önce CS:GO'da klasik herkesin yaptığı gibi oynuyordum. Takımı ben taşıyor, sansasyonel vuruşlar yapıyordum. Sansasyonelden kastım, 5 öldürmemin 3'i headshot. Adam beni raporladı profilimede bakmış 400 saati görmüş kesin hile diye düşünmüştür. Overwatch'ı da herkes biliyor çok kötü bir sistem. Sizce ban yer miyim? Bilgisayarımda hiçbir şekilde hile programı bulunmuyor. Yani benim tahminimce yemem ama size de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgiyi yeni öğrendim, teşekkürler.

Rica ederim, gerekli şartları sağlayan herkesin karşısına Overwatch izleme yetkisi çıkıyor yani birden fazla kişi izliyor ve hile ya da hile değil şeklinde belirtiyorlar. Overwatch'tan çıkan toplam sonuca göre karara varıyor olmalılar. İzleyenlerde Globali de Supremesi de var. Hangi rankta Overwatch açıldığını hatırlamıyorum.

Rica ederim, gerekli şartları sağlayan herkesin karşısına Overwatch izleme yetkisi çıkıyor yani birden fazla kişi izliyor ve hile ya da hile değil şeklinde belirtiyorlar. Overwatch'tan çıkan toplam sonuca göre karara varıyor olmalılar. İzleyenlerde globali de supremesi de var. Hangi rankta Overwatch açıldığını hatırlamıyorum.

Gold nova 1 olup 150Win olanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı