Makro ile CS:GO'da ban yenir mi?

Ben farklı bir şey demedim ki :D Ama sizin dediğiniz yanlış. 1 saniyede 50 mermi sıkan silah yok oyunda :)
Tamam işte. Makro ile yaparsın. O büyük hiç isabet etmeyen silah var ya. Çok dandirik olan. Minigun çakması. Onu eline alıp bir de makro açarsan kesin sıkarsın 50 mermi.
1616948749846.png

Makroyu bunla yaparsan hele direk ban yersin.

Macro ban sebebi. Macro ile kaç oyun oynadın, o oyunlarda kaç kill aldın, adamlar sana report vb. şeyler yazılar mı chatten?
Kill almadım, sadece boş bir alanda deneme amaçlı makro tuşuna bastım. Report attılar mı bilmiyorum ancak attıklarını sanmıyorum. Çünkü kimse chatden report attım vs. yazmadı ek olarak da report attıklarına dair yazı çıkmadı.

Mousenin kendi yazılımıyla yaptıysanız, hayır değil. Ban yersiniz diyenler bir şey bilmiyor, 1 yıl falan kullanmışlığım var daha yemedim. Öyle spray makrosu falan kullanmadım gerçi, bunny makrosu kullanıyorum.
Bunny makrosundan kastınız mousenin tekerleğiyle zıplamak ise işte ben buna gülerim.

Tamam işte. Makro ile yaparsın. O büyük hiç isabet etmeyen silah var ya. Çok dandirik olan. Minigun çakması. Onu eline alıp bir de makro açarsan kesin sıkarsın 50 mermi.
Eki Görüntüle 945478
Makroyu bunla yaparsan hele direk ban yersin.
Sıkamazsın. Silahın saniye başına atabileceği maksimum sınır var. Onu geçemiyorsun hiçbir türlü. Zamanında denedim :)

Kill almadım, sadece boş bir alanda deneme amaçlı makro tuşuna bastım. Report attılar mı bilmiyorum ancak attıklarını sanmıyorum. Çünkü kimse chatden report attım vs. yazmadı ek olarak da report attıklarına dair yazı çıkmadı.
O zaman boşverin ban yemezsiniz. Report yediğin zaman uyarı çıkmaz en fazla bir sürü report yediğinde güven faktörün düşer.

Geri
Yukarı