CS:GO'da şanslı günüm

Dolandırıcı site! Hiç vir site tek seferde bu kadar fazla kâr ettirmez. Bir kere kasa açma algoritmasına aykırı. İyi şey çıkma oranları her zaman düşüktür. Sana sürekli iyi item veren site %100 olarak dolandırıcıdır. İtem yatırmayın sakın...

Benim siteyle hiçbir alakam yok. Ama site kimseye sadece %100 kazanç sağladığını hiçbir zaman iddia etmemişki. Bu sizin şansınız ve sitenin dropuyla ilgili bir durum. Saldırmadan önce sitenin trdeki varlığının süresinin sizin bu forumdaki kayıt sürenizden daha fazla olduğunu dikkate almanızı öneririm.
Referans kodlu link yasak değil mi forumda? Arkadaşlar bu tip sitelere lütfen güvenmeyin. Zarar edersiniz. Çıkan eşyaları almak için de para yatırmanız gerekiyor. Mantığınızı kullanın, bir site var gel çarkı çevir sana para vereceğim o parayla da kutu aç diyor. Kutudan bıçak çıkıyor. Nasıl oluyor, bu site nasıl para kazanıyor?

Sizin hikayeniz ne kadar da ilginç. Ama sizin birileri tarafından dolandırılmanızın forumda bahs edilen herhangi siteyle ne alakası var? İnsanlar milyonlarca dolar projeye para harcıyor ki sizin bilgilerinizi mi çalsınlar? :D veya hiç bahsedilen siteden Steam hesabınıza çekim yaptığınızda ödeme yapmanız gerektiğini mi belirttiler? Ne alaka? :D sizi birileri dolandırmışsa tüm siteler de dolandıracak psikoljisinizdesiniz

Bu tuzağa bende yıllar öncesinde düşmüştüm. Birkaç dolarlık eşyalarımı kaybetmem üstelik hesap bilgilerimin de sızılmış olmasıyla sonuçlandı. İlk denememde bıçak çıkmıştı ve 10 dolar yatırmamı istemişti. Böyle bir şeyin mümkün olmadığını düşünüp yapmamıştım. Sonrasında da sitenin patladığını gördüm. Bu tarz sitelerdeki şeyleri paylaşan insanlara da güvenilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı