GGDROP en ucuz kasalar

SteReon

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Şu ana kadar açtığınız en ucuz kasa hangisiydi ve fiyatı neydi?
GGDROP'da 0.07$'a bile kasalar var. 7$'a ortalama 100 adet kasa açabiliyorum mesela.

Çıkmaz büyük ihtimalle.
Dolandırıcı olabilir mi? Yani kötü şeyler çıkabilir mi?
6-7 cent dediğiniz kasalar farm case olarak geçiyor. Site kendisi de belirtmiş zaten. "Değersiz eşyalar otomatik olarak satılır." Sürekli aç, sat ile kasmaya çalışıyosunuz. 7 cent verip 10 dolar çıkarmanız 1000'de 1 falandır.

Çıkmaz büyük ihtimalle.

6-7 cent dediğiniz kasalar farm case olarak geçiyor. Site kendisi de belirtmiş zaten. "Değersiz eşyalar otomatik olarak satılır." Sürekli aç, sat ile kasmaya çalışıyosunuz. 7 cent verip 10 dolar çıkarmanız 1000'de 1 falandır.
25 tl yatırarak ne kadar kazanabilirim? %10 bonus yükleme verdi bana hangi kasayı açmalıyım? ayrıyeten direkt kendi steam hesabıma atabiliyor muyum?

25 tl yatırarak ne kadar kazanabilirim? %10 bonus yükleme verdi bana hangi kasayı açmalıyım? ayrıyeten direkt kendi steam hesabıma atabiliyor muyum?
Büyük ihtimalle direkt hesaba atamazsınız. Deposit limiti vardır. 20-50 dolar arası. Ayrıca 25 lira dediğiniz günümüzde 2-3 dolar zor ediyor. Ne kadar kasabilirsiniz bilmiyorum.

Geri
Yukarı