CS:GO'da Selfie Özelliği Var mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar bazı oyunlarda olduğu gibi CS:GO'da da selfie özelliği var mı? Varsa nasıl oluyor?Anlatabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllarca CS'yi ileri seviye oynadım CSGO'nun gidişatı berbat.
Kusura bakmada kesinlikle yanlış konuşuyorsun ben de senelerden beri CS oynuyorum. CS:GO bence serinin en müthiş oyunu, başlarda biraz sıkıcı olabiliyor ama alıştıktan sonra :). Nedeni yok tamamen ön yargılar.

Hocam oyuna yeni başlamadım. Oyun sıkıcı değil zaten. Olayı siz çok yanlış anladınız. :) E-Spor dünyasını yakından takip eden birisi olarak büyük bir kısım mutsuz.

Henüz dün Jailbreak sunucusu açana kadar CS:GO'ya pek iyi bakmıyordum. Ancak anladım ki ben oyunu modlarıyla seviyorum. :p

Maalesef ne oyunda böyle bir özellik, ne de kullanıcılar tarafından yapılan bir mod var.

Hocam oyuna yeni başlamadım. Oyun sıkıcı değil zaten. Olayı siz çok yanlış anladınız. :) E-Spor dünyasını yakından takip eden birisi olarak büyük bir kısım mutsuz.
Haaaa baştan söylesene :) Gerçekten de GO müthiş grafiklere sahip ama 1.6 nın zevki başkaydı. Ama Valve GO konusunda çok kararlı keşke 1.6 dönüş olsa. İşte şimdi kesinlikle katılıyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı