Çözüldü CS:GO'da ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar, CS:GO'da ses gelmiyor. Kulaklık takmadıkça ve birkaç oyunda da böyle. Monitörümün hapörlerinin isminin yazması lazım yazmıyor, neden anlamadım. Ama kulaklı takınca ses geliyor ve bazı oyunlarda bu sorun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    540,9 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, CS:GO'da ses gelmiyor. Kulaklık takmadıkça ve birkaç oyunda da böyle. Monitörümün hapörlerinin isminin yazması lazım yazmıyor, neden anlamadım. Ama kulaklı takınca ses geliyor ve bazı oyunlarda bu sorun.
Ses çıkış yapılandırmasını değiştirmeyi dener misiniz?

Çözüm

Hocam vallahi oldu rastgele bastım hepsinde de gelmeye başladı ses. Hocam bu sorun FNAF oyunlarında da oluyordu pizzeria Simulator ve Custom night ses yok.

Hocam o csdeki ayarı yapınca FNAF'deki sorunda düzelmiş ben bir şey anlamadım. Neyse hocam teşekkürler.

Hocam SteelSeries artis 1 kullanıyorum. Ses çıkış yapılandırma ayarı hangisi olmalı ses kasmak için.

Son düzenleme:
Hocam vallahi oldu rastgele bastım hepsinde de gelmeye başladı ses. Hocam bu sorun FNAF oyunlarında da oluyordu pizzeria Simulator ve Custom night ses yok.

Hocam o csdeki ayarı yapınca FNAF'deki sorunda düzelmiş ben bir şey anlamadım. Neyse hocam teşekkürler.

Hocam SteelSeries artis 1 kullanıyorum. Ses çıkış yapılandırma ayarı hangisi olmalı ses kasmak için.
Kulaklıkta anlık bir kesilme olunca aniden CS:GO içinde sesler gidiyor, sonra onu değiştirince neye getirirseniz getirin düzeliyor, bende zamanında çok çektim ondan. Stereo kullanmaya devam edin problem ondan kaynaklanmıyor, bir daha yaşadığınızda yapılandırmayı değiştirip tekrar Stereo'ya geçiş yapın.

Geri
Yukarı