CS:GO'da ses kasamıyorum

osmanalper232

Femtopat
Dostlar CS:GO'da ses kasmaya çalıştığım zaman hep yanılgıya uğruyorum. Örneğin: Geçen gün Cache'de oynuyordum adamın sesini bomba kurma yerinde duydum ama adam arkamdan gelip beni bıçakladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim yani bir kod falan var mı? Kulaklıkdan olma ihtimalide var mıdır? Rampage SNR5 kulaklığım kulaklık değiştirsem faydalı olur mu? Teşekkürler. İyi forumlar.

Ses ayarlarınızın yeterli olduğundan ve kulağınızı rahatsız etmeyecek lakin iyi duyabileceğiniz bir şekilde ayarlandığından emin olun. Aksiyona girmediğiniz zamanlarda ve süre yeterliyse shift tuşunu sıkça kullanmayı unutmayın.

Kulaklık tercihiniz çok önemli. Kaliteli bir kulaklık her zaman daha yardımcı olacaktır. Telefonunuza ait bir kulak içi kulaklığınız varsa sesi algılayabilmenizde size çok yardımcı olur.

Kulaklık çok önemli. Headset kulaklıklar ile ses kasmak daha zor geliyor bana. Sıradan bir telefon kulaklığı ile dahi ses kasabiliyorum.

%50 kulaklık %50 tecrübelerle alakalı bir durum. Zamanla ses daha iyi kasıcaksınız ve kulağınız alışacak.

Geri
Yukarı